GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

S.T.A.L.K.E.R. - Cień Czarnobyla: pytanie odnośnie "Powinności"

04.01.2009
17:01
[1]

grish_em_all [ Legend ]

S.T.A.L.K.E.R. - Cień Czarnobyla: pytanie odnośnie "Powinności"

Dotarłem do Baru i chcę przystąpić do frakcji "Powinność". Problem polega na tym że nie mam pojęcia do kogo z tym iść, do kwatery mnie nie wpuszczają, straże mówią żebym pogadał z Barmanem. Z tym za to nie mogę porozmawiać o czymkolwiek odnośnie Powinności. Próbowałem rozmawiać z każdym napotkanym gościem, w końcu trafiłem na jednego który powiedział mi żebym w bazie pytał o Karpienkę. Ale nadal nie chcą mnie do bazy wpuścić. O czymś zapomniałem, coś pominąłem czy muszę wykonać jeszcze jakieś zadanie o którym nie wiem?

Będę wdzięczny za pomoc :)

04.01.2009
17:18
[2]

Caine [ Książę Amberu ]

Popchnij fabułę jeszcze do przodu, albo nabij sobie więcej renomy. Powinno pomóc.

04.01.2009
19:31
[3]

grish_em_all [ Legend ]

No zobaczymy, póki co jestem jeszcze we wczesnej fazie, jeszcze nie wyniosłem dokumentów z laboratorium X18.

A tak przy okazji, wie może ktoś co to za piosenka która przewija się w paru miejscach gry? Gra m.in. u Sidorowicza w radiu, słychać ją też momentami w okolicach Baru - fortepian i kobiecy wokal, melodia wpadająca w ucho. Tekstu niestety nie udało mi się wyłapać, nigdy nie uczyłem się rosyjskiego :)

07.01.2009
21:58
[4]

januery [ Chor��y ]

Ta piosenka to "Firelake - Dirge for the planet". Pozostałe to : "Firelake - Against the ionized odds" i "Firelake - Fighting unknown". Podkład do gry robił MoozE. Te trzy piosenki można ściągnąć z ze strony oficjalnej zespołu. Poszukaj w Google.

Będzisz mógł wejść do bazy Powinności po powrocie z Jantaru. Ale z tego co wiem, nie da się do nich przyłączyć. Zrobisz dla nich kilka misji i będą wszyscy zaznaczeni jako przyjaciele w PDA i tyle.

Ja próbowałem dołączyć do Wolności, ale straciłem cierpliwość, gdy kazali mi robić wszystkie misje od nowa. Chyba istnieje na to mod.

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.