macieusz [ Legionista ]
Samsung 40" LCD LE40A615 a xbox 360
Witam wszystkich!
Jestem szczęśliwym posiadaczem xbox'a 360. Mam na oku ten telewizor.
Może ktoś z Was ma ten telewizor wraz z xbox'em? A jeśli tak, to jakie są Wasze wrażenia z gier?

Scortch [ Runner ]
grałem u kolegi na tak wyglądającym telewizorze tylo że 50 calowym i tam wszystko wyglądało wyśmieniecie!
PapaMiś [ Junior ]
Ja mam ten telewizor na ścianie, wszystko działa bez najmniejszego problemu.
Co do gier, z odległości ok.3-4 metrów gra się bardzo dobrze, wszystko ładnie widać. Walka razem z bratem przeciwko hordzie na 40 calach - bezcenne ;](ofc. na dzielonych ekranie)