GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak wstać?

04.01.2009
16:16
[1]

klhhkl [ Legionista ]

Jak wstać?

Elo.
Ostatnio chodze spać koło 3 (przerwa swiateczna), a wstaje o 13-14.
Jutro trzeba wstac o 7, jak tego dokonac? Pójscie wszesniej spac srednio wchodzi w gre bo nie usne wtedy.

04.01.2009
16:18
[2]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Ja też mam ten proble, nie wiem co mi jest, ale chodzę spać o 4.00 a wstaję ok 12.00. Nigdy tak nie robiłem. Rada jest jedna- nie ma zmiłuj, jak trzeba wstać, to trzeba, wypij mocną kawę i do roboty (szkoły).

04.01.2009
16:19
[3]

Kreciuch89 [ Pretorianin ]

nastaw sobie budzik na 6 a potem przez godzinę staraj sie wstać. Ja tak robie i działa

04.01.2009
16:21
[4]

Snakepit [ aka Hohner ]

Pójscie wszesniej spac srednio wchodzi w gre bo nie usne wtedy.

Probowales?

Ech...dobra sluchaj: jutro rano musisz wstać? No więc do dzieła: idź na godzinny spacer, naście ostatnich minut pobiegaj, w domu porob pompki i brzuszki (naprawde sie zmęcz), najedz się jak prosie i poczekaj do ~21. Po 21 zrób sobie dobrze i gwarantuje Ci że szybko zaśniesz.

04.01.2009
16:27
[5]

Chudy The Barbarian [ Senator ]

Dzisiaj wstałem o 14, wczoraj poszedłem spać o 2. Nie wiem jak ja się przestawię na jutro do szkoły :/

04.01.2009
16:29
smile
[6]

quaku [ Konsul ]

Temazepam.

04.01.2009
16:31
[7]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

A nie boisz się że masturbująca się siostra zauważy Twój wzwód?

04.01.2009
16:35
smile
[8]

Kreciuch89 [ Pretorianin ]

Dycu----------> dobrze to podsumowałeś

04.01.2009
16:36
smile
[9]

rzaba89nae [ WTF!? ]

<<< [4] Nie ma to jak sprawdzone metody

04.01.2009
16:50
[10]

Lethal Doze [ Pretorianin ]

w klasach 1-3 dzieci często chodzą z rodzicami, więc cię mama obudzi

04.01.2009
16:55
smile
[11]

Yaper [ GłoDOmoR ]

Cieszę się że ja nie mam takiego problemu,,, z resztą nie ważne o której bym poszedł spać (do 3-4h nad ranem max) ale i tak koło 9 wstaję ;))

Jutro,,, hmm pobudka koło 7 więc trzeba spać od 11, a potem jak bym był zmęczony 1h snu w autobusie (o ile będzie, a jak już to o ile będzie grzał xD)

Pozdrawiam, a może masz kawałek do SQL i możesz pospać w autobusie? 20min to dużo

04.01.2009
17:03
[12]

SULIK [ olewam zasady ]

jak to jak - kladziesz sie o 1-2 i wstajesz o 7 proste ;)
ja najczesciej klade sie w tygodniu okolo 23:00-0:00 i wstaje o 5:30
a jak sie zasiedze w knajpie w tygodniu to klade sie o 1:00-2:00 i tez wstaje o 5:30 tylko pozniej po pracy musze odespac tyle

zreszta przespisz sie mniej - bedziesz mniej zmeczony rano :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.