
raziel88ck [ Senator RaZieL ]
Dzwiek, problem
Dlaczego na xp dziala mi dzwiek a na viscie nie, mimo ze zainstalowalem stery? mam realtek hd, plyte glowna jak w podpisie
wysiak [ Senator ]
Sprawdz w Device Managerze czy nie masz tam jakichs wykrzyknikow itp, i czy w ogole dzwiekowke tam widac.

raziel88ck [ Senator RaZieL ]
a gdzie ten device manager jest? jestem zielony w viscie

raziel88ck [ Senator RaZieL ]
pomoze ktos?