GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dzwiek, problem

04.01.2009
16:01
smile
[1]

raziel88ck [ Senator RaZieL ]

Dzwiek, problem

Dlaczego na xp dziala mi dzwiek a na viscie nie, mimo ze zainstalowalem stery? mam realtek hd, plyte glowna jak w podpisie

04.01.2009
16:02
[2]

wysiak [ Senator ]

Sprawdz w Device Managerze czy nie masz tam jakichs wykrzyknikow itp, i czy w ogole dzwiekowke tam widac.

04.01.2009
16:10
smile
[3]

raziel88ck [ Senator RaZieL ]

a gdzie ten device manager jest? jestem zielony w viscie

04.01.2009
16:35
smile
[4]

raziel88ck [ Senator RaZieL ]

pomoze ktos?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.