
xNaruto [ Konsul ]
Hitler banned from Tibia
Może nie było.

Dycu [ zbanowany QQuel ]
Umarłem : )
.:Jj:. [ Legend ]
Za wyjątkiem kilku uniwersalnych- zupełnie nie rozumiem tych terminów.
Teraz cała masa będzie tych przeróbek, najlepsza była pierwsza- z Grand Theft Auto IV.
M@rine [ Mariner of the Inet ]
Z gta była ostatnia. Pierwsza którą pamiętam to chyba xbox albo wii.

QrKo_ [ ]
Beka.

Chudy The Barbarian [ Senator ]
Pierwsze było chyba z Xbox Live :P Ale ta scena jest nieśmiertelna :D

.:Jj:. [ Legend ]
Z gta była ostatnia. Pierwsza którą pamiętam to chyba xbox albo wii.
Toś mnie zagiął :O
Poproszę o linki jak ktoś ma..
*nie wiem czy to dobrze czy źle o mnie świadczy że nie wiedziałem o tym :)
M@rine [ Mariner of the Inet ]
xNaruto [ Konsul ]
up może ktoś nie widział ;]

.:Jj:. [ Legend ]
M@rine=> dzięki, obejrzałem te + powiązane (m.in 2-gą część z xbl), niezłe.
Nju meme haz bin born.

blazerx [ ]
Pozytywnie zaskoczony jestem...
Pierwsza polowa filmiku nieporownywalnie lepsza od drugiej( kawalek z matka)
Ma ktos moze oryginal z filmu z napisami angielskimi?

prick [ All of you are DEAD! ]
Świetne :D

Kozi89 [ Legend ]
GTA lepsze.

huba-uba [ Konsul ]
No ja nie mogę :D

Thermometrr [ Konsul ]
Świetne

danieldanek [ We are United!!! ]
świetne
Barto789 [ Pretorianin ]
Widziałem to ,ale super :P

yeef [ Konsul ]
Padłem

Biały_695 [ Konsul ]
To znalazłem przy okazji Hitlera:
gromusek [ keep Your secrets ]
dobre :)
Michael_999 [ Achievement Hunter ]
Padłem :D
Michael_999 [ Achievement Hunter ]
Tutaj hitler dostał bana na Xbox Live i potem w drugiej części kupuje Wii ;)

Sonny160 [ Chor��y ]
Te filmiki z Hitlerem są genialne. The best of the best:
"Chu** wiedzieli ! Tylko moja stara wiedziała ! Póki jej nie zajeba*** z krzesła !" ;)

JanP_ [ MoonWalker ]
Fri items plx.

Nimreh [ Pretorianin ]

Ciekawy Fryzjer_ [ Pretorianin ]
z GTA było lepsze, ale to też niezłe

Davidian [ Generalissimus ]
Mimo iz slang Tibi jest mi obcy usmialem sie szczerze na tym filmiku (troche podobne sprawy jak w Diablo 2) boty itp.

xNaruto [ Konsul ]
ostatni up bo widzę że się podoba ^^
mackof [ Prypiat ]
xD lepsze jak to z GTA
novi.. [ Generaďż˝ ]
Niezłe, ale wersja o GTA jest lepsza.

NeroTFP [ Kolejorz & Barca ]
Śmieszne.

lavil [ Pretorianin ]
Z GTA śmieszniejsze, ale to też dobre :)
PrzeEemek [ Pretorianin ]
Cudo :D

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Niezłe :D
Blaster85 [ The Truth Is Out There ]
a jest gdzies przetlumaczony orginal co on mowi?

Łysack [ Przyjaciel ]
pocieszne