GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Hitler banned from Tibia

04.01.2009
16:01
smile
[1]

xNaruto [ Konsul ]

Hitler banned from Tibia



Może nie było.

04.01.2009
16:05
smile
[2]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Umarłem : )

04.01.2009
16:05
[3]

.:Jj:. [ Legend ]

Za wyjątkiem kilku uniwersalnych- zupełnie nie rozumiem tych terminów.

Teraz cała masa będzie tych przeróbek, najlepsza była pierwsza- z Grand Theft Auto IV.

04.01.2009
16:10
[4]

M@rine [ Mariner of the Inet ]

Z gta była ostatnia. Pierwsza którą pamiętam to chyba xbox albo wii.

04.01.2009
16:16
smile
[5]

QrKo_ [ ]

Beka.

04.01.2009
16:24
smile
[6]

Chudy The Barbarian [ Senator ]

Pierwsze było chyba z Xbox Live :P Ale ta scena jest nieśmiertelna :D

04.01.2009
16:25
smile
[7]

.:Jj:. [ Legend ]

Z gta była ostatnia. Pierwsza którą pamiętam to chyba xbox albo wii.

Toś mnie zagiął :O

Poproszę o linki jak ktoś ma..


*nie wiem czy to dobrze czy źle o mnie świadczy że nie wiedziałem o tym :)

04.01.2009
16:29
[8]

M@rine [ Mariner of the Inet ]


04.01.2009
17:02
[9]

xNaruto [ Konsul ]

up może ktoś nie widział ;]

04.01.2009
18:06
smile
[10]

.:Jj:. [ Legend ]

M@rine=> dzięki, obejrzałem te + powiązane (m.in 2-gą część z xbl), niezłe.
Nju meme haz bin born.

04.01.2009
18:25
smile
[11]

blazerx [ ]

Pozytywnie zaskoczony jestem...
Pierwsza polowa filmiku nieporownywalnie lepsza od drugiej( kawalek z matka)


Ma ktos moze oryginal z filmu z napisami angielskimi?

04.01.2009
18:31
smile
[12]

prick [ All of you are DEAD! ]

Świetne :D

04.01.2009
18:38
smile
[13]

Kozi89 [ Legend ]

GTA lepsze.

04.01.2009
18:57
smile
[14]

huba-uba [ Konsul ]

No ja nie mogę :D

04.01.2009
19:06
smile
[15]

Thermometrr [ Konsul ]

Świetne

04.01.2009
19:15
smile
[16]

danieldanek [ We are United!!! ]

świetne

04.01.2009
19:17
[17]

Barto789 [ Pretorianin ]

Widziałem to ,ale super :P

04.01.2009
19:19
smile
[18]

yeef [ Konsul ]

Padłem

04.01.2009
19:20
smile
[19]

Biały_695 [ Konsul ]

To znalazłem przy okazji Hitlera:

04.01.2009
19:20
[20]

gromusek [ keep Your secrets ]

dobre :)

04.01.2009
19:20
[21]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Padłem :D

04.01.2009
19:22
[22]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Tutaj hitler dostał bana na Xbox Live i potem w drugiej części kupuje Wii ;)


04.01.2009
19:28
smile
[23]

Sonny160 [ Chor��y ]

Te filmiki z Hitlerem są genialne. The best of the best:

"Chu** wiedzieli ! Tylko moja stara wiedziała ! Póki jej nie zajeba*** z krzesła !" ;)

04.01.2009
20:59
smile
[24]

JanP_ [ MoonWalker ]

Fri items plx.

04.01.2009
21:05
smile
[25]

Nimreh [ Pretorianin ]

04.01.2009
21:09
smile
[26]

Ciekawy Fryzjer_ [ Pretorianin ]

z GTA było lepsze, ale to też niezłe

04.01.2009
21:22
smile
[27]

Davidian [ Generalissimus ]

Mimo iz slang Tibi jest mi obcy usmialem sie szczerze na tym filmiku (troche podobne sprawy jak w Diablo 2) boty itp.

04.01.2009
22:08
smile
[28]

xNaruto [ Konsul ]

ostatni up bo widzę że się podoba ^^

04.01.2009
22:11
[29]

mackof [ Prypiat ]

xD lepsze jak to z GTA

04.01.2009
22:13
[30]

novi.. [ Generaďż˝ ]

Niezłe, ale wersja o GTA jest lepsza.

04.01.2009
22:20
smile
[31]

NeroTFP [ Kolejorz & Barca ]

Śmieszne.

04.01.2009
22:29
smile
[32]

lavil [ Pretorianin ]

Z GTA śmieszniejsze, ale to też dobre :)

04.01.2009
23:28
[33]

PrzeEemek [ Pretorianin ]

Cudo :D

04.01.2009
23:47
smile
[34]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

Niezłe :D

04.01.2009
23:49
[35]

Blaster85 [ The Truth Is Out There ]

a jest gdzies przetlumaczony orginal co on mowi?

05.01.2009
00:37
smile
[36]

Łysack [ Przyjaciel ]

pocieszne

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.