jx [ I am somebody more ]
Gogle na narty.
Hej, które gogle wam bardziej się podobają:
Te:
Czy te:
|LoW|Snajper [ Senator ]
Nie moge sie zdecydowac.

Piotrek.K [ ... broken ... ]
<<<---
update - no w koncu zedytowal XD. Co do gogli to... jako, ze roznie sie tylko kolorem to... to TOBIE sie maja podobac. Choc ja akurat bym bral biale...

Juvenille [ Generaďż˝ ]

Duto2 [ Konsul ]
Nie wiem dlaczego ale zacząłem się śmiać...

Mrooczny [ Chor��y ]
Te drugie bo bym się w nich na ulicy nie pokazał... Kup te pierwsze choć to nie wielka różnica
Gierofan [ Generaďż˝ ]
Lepsze białe

DarthRadeX [ Zagłębie Lubin ]
Tak mi się przypomniało:

SzymX_09 [ Hrabia von Gun ]
Te drugie :)