katom [ Konsul ]
Format dysku i instalacja xpeka, nie taki standardowy, jakby sie moglo w...
Chciałbym sformatować dysk. Miałem zainstalowany XP home edition, teraz jednak po wlaczeniu pozostaje mi wyłączenie kompa lub aktywacja przez internet, telefon. Wlaczam wiec kompa od nowa i probuje zaintsalowac XP professionala, wybieram w biosie, zeby czytal najpierwd CD, tak sie dzieje, ale potem klawiatura przestaje reagowac. Nie moge nic zrobic przy komuinikacie "dowolny przycisk spowoduje rozruch z cd", ani jak mam do wyboru czy uruchomic windowsa normalnie, czy tryb awaryjny, czy z wiersza polecen, to tak samo klawiatura jest martwa. Dodam, ze jest to usb, nie mam mozliwosci podlaczenia normalnej, port zniszczony. Jest jakies wyjscie? Dzwi mnie tylko, ze w biosie klawaitura dziala, a po F8 juz nie...??
P.s. nie mam tez stacji dysków.
mirencjum [ operator kursora ]
Narmo [ nikt ]
To aktywuj stary system. Co to za problem? Jak nie masz internetu w tamtym kompie to aktywuj telefonicznie. Jak zadzwonisz na 0801 to zapłacisz kilka groszy za całe połączenie.