Bigkangoo [ X360 ]
Pomóżcie w wyborze głośników
Obecnie posiadam Logitechy z-4, ostatnio zamówiłem sobie creativa x-fi (powinien jutro dojść) i zastanawiam się czy warto wymieniać te głośniki. Miałem przez chwilę myśl żeby kupić Z5500 ale stwierdziłem, że trochę mi szkoda pieniędzy bo nie mam nawet możliwości odsłuchu tych głośników, więc czy jest sens wymieniać te z-4? Ewentualnie przedział do 700 zł, tylko czy zauważę różnicę?