GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

------------Wiedźmin--------------

04.01.2009
13:27
smile
[1]

Juvenille [ Generaďż˝ ]

------------Wiedźmin--------------

MAm problem z grą a sprawa wygląda tak :

Zabiłem jakiegoś strażnika i teraz jak wczotam gre od razu pojawia się łowca nagród jestem jeszcze pod wyzimą i wracalem akurat do karczmy ktora jest na samym poczatku zapisalem tam potem wychodze z zakrczmy i sie pojawia lowca nagrod i tak caly zas i do tego stakuja mnie ci straznicy za niewinnosc musze dac 1000 orenow a niemam tyle a jak zaczne walycz to i tak sznas niemam a uciec tez niemoge i niewiem co robic bo to moj jedyny SAVE w tym miejscu ;/

04.01.2009
13:35
[2]

Rod1 [ Generaďż˝ ]

Masz pecha stary. Błędem było zabijanie najemnika/strażnika miejskiego. Teraz Jean Pierre nie da Ci spokoju dopóki nie zapłacisz grzywny. W przeciwnym razie Cię zabije. Jeśli nie zaszedłeś daleko (z opisu lokacji wynika, że to I Akt) to zacznij od nowa.

04.01.2009
14:00
[3]

Juvenille [ Generaďż˝ ]

ale ja juz prawie doszedlem do wyzmy mam zostalo mi tylko pokonanie "bestii" a do karczmy tylko na chwile wrocilerm :((( mom dopiero 8 lvl :((

04.01.2009
14:00
[4]

Rod1 [ Generaďż˝ ]

Walka z nim nie ma sensu. Nawet w V Akcie nie jest łatwo.

04.01.2009
14:03
[5]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Każdy uczy się na błędach. Dlatego ja zawszę robię conajmniej 3 różne save do danej gry bo nigdy nie wiadomo co się może zdarzyć ;). Zacznij od początku. Tak bardzo daleko nie zaszedłeś więc te kilka zadań od nowa raczej problemu nie będzie stanowić bowiem już i tak dokładnie wiesz co masz zrobić więc Ci pójdzie jeszcze szybciej.

04.01.2009
14:04
[6]

JanP_ [ MoonWalker ]

Zacznij od początku, ewentualnie graj z Zoltanem w Kościanego Pokera.
Jak Zoltan nie będzie miał już za co grać to idź do oberżysty pomedytować przez 24h.
Tak cały czas aż otrzymasz te 1000 orenów.

04.01.2009
14:05
[7]

adrem [ Soap Mac Tavish ]

Lol. Ja mam od cholery tych save'ów, jeszcze żadnego nie usunąłem :P

04.01.2009
14:11
[8]

|RESPECT| [ Pretorianin ]

Ehhh... dopiero z bestią masz borutę ???
to jest ~1 h grania ( zwiedzając mapę :P)

Zacznij od nowa :)

EDIT:
albo ściągnij jakiś save z neta. ( Początek Aktu II ) bo już Ci niewiele zostało w tym do roboty.

04.01.2009
14:18
smile
[9]

Conspiracy1994 [ Pretorianin ]

Ja też miałem kiedyś taki problem tyle, że za każdym razem gdy wychodziłem z jekiejś chatki ten gościu zawsze się pojawiał, a nawet kopiował za każdym razem gdy wychodziłem z tych samych domków. Tak długo aż pod każdymi drzwiami w Wyzimie stało ich z 15.
Krótkomówiąc: taki bug.

04.01.2009
14:58
[10]

Juvenille [ Generaďż˝ ]

to ja niewiem ja sporo gralem kilka godzin :((

Luridor czemu?

04.01.2009
15:00
[11]

Luridor [ Konsul ]

Nie martw się ja wiedźmina zaczynałem 3 razy :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.