GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przepraszam za ostatnie zachowanie

04.01.2009
12:28
smile
[1]

Halucyn89 [ Senator ]

Przepraszam za ostatnie zachowanie

Chciałem przeprosić użytkowników GOL-a za moje zachowanie w ciągu ostatnich kilku dni. W szczególności Mateuszka i Zamaskowanego Muczaczos. Chodzi mi o ich wątki a także o wątek o sportowcu roku, gdzie dość arogancki i wywyższający sposób wychwalałem F1 a gnoiłem Piłkę nożną. W watku o sporcie chyba avatar na mnie tak zadziałał :P
Pisałem arogancko i trochę po chamsku, nie zachowałem kultury forumowej czyli szanowania zdania innych, gdzie nigdy tak nie robiłem.
Robiłem to nieumyślnie podświadomie można powiedzieć ,wyżywałem się za problemy z real lifu, ale jak już ten problem minął skapłem się że wyładowywałem złość na forum. Pewnie wiekszość z was tego niezauważyła, ale czuje potrzebę przeproszenia bo odwaliłem maniane poprostu i niema co i czuje swię lepiej że to napisałem.
Nigdy wiecej to sie niepowtórzy.

04.01.2009
12:31
smile
[2]

hopkins [ Zaczarowany ]

Dobrze, dobrze. Wybaczam.

04.01.2009
12:31
smile
[3]

Gaborone [ Pretorianin ]

Co się przejmujesz. Ja tu raz wszystkich zwyzywałem a i tak mnie lubią :D

04.01.2009
12:33
[4]

na zaś [ Konsul ]

kultury forumowej czyli szanowania zdania innych
nie wiedzialem ze jest cos takiego jak kultura forumowa

wyrzuty sumienia, w sumie dobrze o Tobie swiadcza ale przeprosiny w takiej formie...sam nie wiem czy sa potrzebne.

mateuszek->czy ja iwem czy tak wszyscy..

04.01.2009
12:33
smile
[5]

Mr.Eko [ Godlike ]

Gaborone ---> Ja Cię nie lubię.

04.01.2009
12:34
[6]

Gaborone [ Pretorianin ]

Nawzajem hanysie

04.01.2009
12:35
smile
[7]

Swink [ Wiedźmin ]

ja nikogo nie lubie

04.01.2009
12:40
smile
[8]

s1ntex [ Generaďż˝ ]

[1]

04.01.2009
12:45
smile
[9]

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]

[1]

04.01.2009
12:46
[10]

simson__ [ Generaďż˝ ]

Na cholere przepraszasz ? i tak wszyscy mają to w dupsku :)

Każdy wie, że F1 rządzi, chociaż nie tak bardzo jak piłka nożna i siatkówka :]

04.01.2009
13:22
[11]

Alandar [ Centurion ]

Czytałem jeden z tych wątków i szczerze mówiąc nie byłem zgorszony twoim zachowaniem.
Poziom dyskusji w TV pomiędzy politykami wcale nie jest lepszy...

Chwała, że masz wyrzuty sumienia, ale IMO mogłeś darować sobie publiczne przeprosiny. To już lekki objaw bycia forumowym nolife :-)

04.01.2009
13:26
[12]

Vegetan [ Senator ]

[6] Gorolu pieruński, zymrzyj!





A Halucyn89 na kolanka i może Ci wybaczę do tego stopnia, że będziesz mógł mój w sygnaturze cytat pozostawić :p.




Ale uważam, że wystarczyły by przeprosiny w tamtym wątku. Osobny wątek to już oznaka lansowania :p

04.01.2009
13:30
smile
[13]

JanP_ [ MoonWalker ]

Ja nie wiedziałem że takie wątki istnieją.

04.01.2009
13:31
smile
[14]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Bosz.... Tego typu przeprosiny na forum internetowym są po prostu żałosne i są pierwszym krokiem do typowego no-life'izmu. Ludzie, czy wy nie macie za grosz życia prywatnego żeby utożsamiać się z internetem??!!

GET A LIFE

04.01.2009
13:35
smile
[15]

Jedziemy do Gęstochowy [ Racjonalista ]

Cypriani ma rację.

ludzie ogarnijcie się!

co wam się w dupach poprzewracało wszystkim ze forum w necie to dla was cały swiat?

ogarnijcie się wszyscy w końcu!

04.01.2009
13:36
smile
[16]

Ciekawy Fryzjer_ [ Pretorianin ]

Looz

04.01.2009
13:37
[17]

Megera_ [ Konsul ]

*_*Cypriani, wodzu, prowadź! Pokaż jedyną i słuszną drogę nam, którzy nie mają znajomych i życia za firewallem a także ośmielają się traktować innych użytkowników jako, o zgrozo - LUDZI!

Takie "get a life" jest nie mniej żałosne niż ten wątek.

04.01.2009
13:38
[18]

Vegetan [ Senator ]

Cypriani, Jedziemy -> Właśnie oznaka, że ma jakieś wyrzuty i kulturę, by przeprosić, oznacza, że ma swoje własne życie. Wy uważacie, że można kogoś zwyzywać i zostawić to bez przeprosin, "bo to internet, a jak przeproszę to jestem no-lifem"? Get a life ]:->

04.01.2009
13:44
smile
[19]

Lolter [ African Herbman ]

Oznaką braku życia jest to, że koleś musi się wyładowywać na forum. Żałosne troche.

04.01.2009
13:44
smile
[20]

simson__ [ Generaďż˝ ]

Tak na prawdę, wszyscy jesteśmy no-lifami !! gryziemy klawiature, przytulamy się do komputera i wyprowadzamy myszkę na spacer po monitorze. To jest nasze przeznaczenie !! To wszystko przez GOLa

04.01.2009
13:45
smile
[21]

Silvestris [ Pretorianin ]

Przeprosiny, lans

04.01.2009
13:47
[22]

Gaborone [ Pretorianin ]

Ja przez te ferie świąteczne siedziałem na tym forum po 8 godzin dziennie. Nie odwiedzałem żadnych innych stron, a wyście z domu to było jak podróż w nieznane O_O

04.01.2009
13:49
[23]

Jedziemy do Gęstochowy [ Racjonalista ]

Przeprosiny w sumie dobra rzecz.

Ale to tylko net,forum O GRACH komputerowych,przejmować opinią innych to nalezy się w swiecie prawdziwym,a na forum i tak każdy nie jest sobą,możesz być kim chcesz,całkiem innym jak w realu.

a może taki np.blizzman jest w realu inny niż tutaj.

04.01.2009
13:50
[24]

Vegetan [ Senator ]

Co nie zmienia faktu, że jakaś netykieta obowiązuje.

04.01.2009
20:28
[25]

Halucyn89 [ Senator ]

Forum dla mnie jak forum zawsze tez było. Ale drgnęło mnie i wzruszyło jak pomagali mi i zyczyli szczęścia na komis.
Kiedy siedziałem przez 3 dni sam w domu przy książkach, zero kumpli , bo musiałem się uczyć to GOL był jedynym żródłem pomocy naukowej i wspierakli mnie. Dlatego takie obojętne nie jest. I dlatego szacunek mam.

04.01.2009
20:31
smile
[26]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Jesteś w porządku.
...tylko nie wiem, czy nie lepiej było napisać w tamtych wątkach:)
Teraz wszyscy wiedzą jakiś "fajny" że chcesz przeprosić a to już niepotrzebne. Ale ostatecznie liczy się gest.

04.01.2009
20:31
[27]

konr23m [ Konsul ]

Halucyn89;----------> nie rozumie takich osób jak Ty

05.01.2009
12:38
[28]

jx [ I am somebody more ]

Dobrze ze przeprosiles.

05.01.2009
12:44
smile
[29]

Saluteer [ Senator ]

Mnie 4 lata temu nienawidzilo cale forum, i co teraz? Zobacz, jestem szanowanym uzytkownikiem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.