GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Steam - małe pytanko.

04.01.2009
12:18
[1]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Steam - małe pytanko.

Mam małe pytanko dotyczące steamu, jak zmienić miejsce na którym ma się instalować demo ?

04.01.2009
14:19
[2]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Nie wie nikt ?

04.01.2009
14:27
[3]

Narmo [ nikt ]

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7710-TDLC-0426
https://support.steampowered.com/kb_article.php?p_faqid=231

Musisz przenieść cały katalog ze Steamem na inną partycję

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.