neurontin [ Chor��y ]
Karta muzyczna do 100 zł
Miałem SB Live! 1024, ale coś nie tak z nia obecnie sie porobilo... generuje jakies trzaski, wiec wyciagnalem... teraz gra zintegrowany kodek realteka 662 ale jakosc dzwieku jest marna,... dzwiek leci do wzmaczniacza A-S 1000 yamahy i pozniej na dobre glosniki... slychac tutaj niedociagniecia integry, potrzebuje wiec cos lepszego niz ten kodek...
nie chce duzo wydawac, wiec mam na widoku:
albo
a moze cos innego?
yeef [ Konsul ]
Z wybranych zdecydowanie 1
a z mojego punktu widzenia 29zł droższa a znacznie lepsza.
blood [ Killing Is My Business ]
Ten Audigy SE i X-Fi audio to takie same gówno jak zintegrowana, najgorsze karty SB. Jeśli chcesz już inwestować w dźwiękówkę, to conajmniej X-Fi Music albo Gamer. Ja osobiście kupiłbym ASUS Xonar DX/XD no ale on jest sporo droższy (~300zł).
blood [ Killing Is My Business ]
SB Audigy 2 zaproponowany przez yeef jest faktycznie dużo lepszy niż Au SE i X-fi audio.
Sorki za 2 post, zapomniałem o edicie