GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karta muzyczna do 100 zł

04.01.2009
10:23
[1]

neurontin [ Chor��y ]

Karta muzyczna do 100 zł

Miałem SB Live! 1024, ale coś nie tak z nia obecnie sie porobilo... generuje jakies trzaski, wiec wyciagnalem... teraz gra zintegrowany kodek realteka 662 ale jakosc dzwieku jest marna,... dzwiek leci do wzmaczniacza A-S 1000 yamahy i pozniej na dobre glosniki... slychac tutaj niedociagniecia integry, potrzebuje wiec cos lepszego niz ten kodek...

nie chce duzo wydawac, wiec mam na widoku:



albo



a moze cos innego?

04.01.2009
10:31
[2]

yeef [ Konsul ]

Z wybranych zdecydowanie 1

a z mojego punktu widzenia 29zł droższa a znacznie lepsza.

04.01.2009
10:33
[3]

blood [ Killing Is My Business ]

Ten Audigy SE i X-Fi audio to takie same gówno jak zintegrowana, najgorsze karty SB. Jeśli chcesz już inwestować w dźwiękówkę, to conajmniej X-Fi Music albo Gamer. Ja osobiście kupiłbym ASUS Xonar DX/XD no ale on jest sporo droższy (~300zł).

04.01.2009
10:34
[4]

blood [ Killing Is My Business ]

SB Audigy 2 zaproponowany przez yeef jest faktycznie dużo lepszy niż Au SE i X-fi audio.

Sorki za 2 post, zapomniałem o edicie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.