GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Artykuł

04.01.2009
00:02
[1]

al asaid [ Konsul ]

Artykuł

Cześć, kiedyś w necie znalazłem bardzo duży artykuł jakiegoś użytkownika na innym forum o optymalizacji XP-eka i nie mogę go teraz znaleźć.
Jak ktoś spotkał się z tym artykułem to prosiłbym niech prześle link.

04.01.2009
08:35
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Optymalizacja i odchudzanie XP

04.01.2009
17:09
smile
[3]

al asaid [ Konsul ]

O właśnie o to mi chodziło :).
Dzięki wielkie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.