GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.)

03.01.2009
22:20
smile
[1]

Davidian [ Generalissimus ]

Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.)

Szukam jakiś ciekawych skinów. Sam używam Foobar i prezentuję się tak jak widać.

Do dzieła.


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - Davidian
03.01.2009
22:22
[2]

pablo397 [ sport addicted ]

a moj tak


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - pablo397
03.01.2009
22:23
smile
[3]

NeroTFP [ Kolejorz & Barca ]

AIMP2

03.01.2009
22:23
smile
[4]

Pl@ski [ Rastaman ]

Również Foobar... :)

EDIT: Zły plik... ;)


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - Pl@ski
03.01.2009
22:24
smile
[5]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Ma grać, a nie wyglądać.

Co prawda mam jeszcze dfx'a ale nie na tym kompie.
Wersja 2.78 :)


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - maviozo
03.01.2009
22:25
smile
[6]

DarthRadeX [ Zagłębie Lubin ]

=====>


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - DarthRadeX
03.01.2009
22:26
[7]

Piotrek.K [ ... broken ... ]

>>> pablo397
Mogblys zdradzic sekret i powiedziec jak sprawic by foobar wygladal jak u Ciebie :)? Byloby super - bo moj wyglada niezbyt ladnie ;/...

update - chodzilo mi tutaj rowniez o nazwe skorki :)...

03.01.2009
22:26
[8]

sweep [ Konsul ]

Jak zrobić żeby mój foobar chociaż w połowie wyglądał tak jak osób powyżej?

03.01.2009
22:27
[9]

GBreal.II [ floydian ]

foobar ->

sweep --> Tutaj masz linka do tego, ktorego mam ja, DarthRadeX, Pl@ski i Davidian :)


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - GBreal.II
03.01.2009
22:27
[10]

hipppciu [ Pretorianin ]

itunes ;)


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - hipppciu
03.01.2009
22:27
[11]

Ciekawy Fryzjer_ [ Pretorianin ]

Najnormalniej :) ->


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - Ciekawy Fryzjer_
03.01.2009
22:28
[12]

Jamkonorek [ Jandulka ]

Mój wygląda tak.

Po zobaczeniu powyższych scrrenów biorę się za tuning, nigdy mnie to interesowało, ale całkiem fajne te skórki.


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - Jamkonorek
03.01.2009
22:28
[13]

Davidian [ Generalissimus ]

Dla osób które chcą się pobawić skórkami forum poniżej



DarthRadeX - będę musiał obadać co to za ciężki kawał muzyki u Ciebie w Playliscie się znaduje

03.01.2009
22:29
smile
[14]

MAROLL [ Keepin' It Real ]

Jakoś nigdy nie miałem czasu żeby poszukać skinów, ani też specjalnie mi nie przeszkadza wygląd.


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - MAROLL
03.01.2009
22:30
[15]

Cing [ Wigry Suwałki ]

Prosto.


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - Cing
03.01.2009
22:30
smile
[16]

NeroTFP [ Kolejorz & Barca ]

Przepraszam za drugi post, ale chciałem dopisać coś do swojej wypowiedzi i przez przypadek usunąłem obrazek.

Używam AIMPA. Mały, poręczny i zabierający mało pamięci.


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - NeroTFP
03.01.2009
22:31
[17]

Volk [ Legend ]


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - Volk
03.01.2009
22:34
[18]

Popielny [ Grand ]

:)


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - Popielny
03.01.2009
22:36
[19]

Narmo [ nikt ]


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - Narmo
03.01.2009
22:37
[20]

Shadow_PL9 [ Generaďż˝ ]

Po lewo pełny odtwarzacz :P. Po prawo zminimalizowany :D.

AIMP :D


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - Shadow_PL9
03.01.2009
22:38
[21]

lavil [ Pretorianin ]

Winamp. Nie zależy mi na tym, żeby jakoś super wyglądał :P


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - lavil
03.01.2009
22:38
[22]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - promilus1
03.01.2009
22:39
smile
[23]

raphunder [ Mów mi Daruś ]

jetAudio

Osobiście polecam. O wiele lepsza jakość niż w winampie.


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - raphunder
03.01.2009
22:40
[24]

Jamkonorek [ Jandulka ]

Hardcore ! ;D Pierwsza próba instalacji skinów.


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - Jamkonorek
03.01.2009
22:40
[25]

Vidos [ Legend ]

Nie przywiązuję do tego dużej wagi, u mnie winamp jest włączony na obecna chwilę może 2,3 razy w miesiącu. ------------->


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - Vidos
03.01.2009
22:44
smile
[26]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Zwykły najnowszy winamp+mmd3 PL


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - mr 45
03.01.2009
22:45
smile
[27]

C0R73Z [ Centurion ]

Winamp.


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - C0R73Z
03.01.2009
22:46
[28]

kosik007 [ FreeLancer ]

GBreal.II --> Ściągnąłem to coś z linka, który podałeś, zainstalowałem i mam takie coś -->
Co dalej? Jak ustawić jakiś fajny lay?


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - kosik007
03.01.2009
22:47
[29]

promyczek303 [ sunshine ]

Vidos :P

03.01.2009
22:49
[30]

prick [ All of you are DEAD! ]


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - prick
03.01.2009
22:50
[31]

Narmo [ nikt ]

kosik007, Jamkonorek --> Jakie macie wersje foobarów? Skin podany wyżej wymaga starszej wersji programu (zalecana 0.9.5.2)

03.01.2009
22:50
[32]

Sorcerer [ Konsul ]


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - Sorcerer
03.01.2009
22:50
[33]

prick [ All of you are DEAD! ]


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - prick
03.01.2009
22:51
smile
[34]

DarthRadeX [ Zagłębie Lubin ]

kosik007--->ctrl+p->Display->PanelsUI-> Zmieniasz Layout na nowy skin i zapisujesz->na końcu uszereguj sobie playlistę na artist/date/album i tyle ;)

03.01.2009
22:51
[35]

prick [ All of you are DEAD! ]


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - prick
03.01.2009
22:51
[36]

kosik007 [ FreeLancer ]

Narmo --> Wiem, zauważyłem to na stronie z tym... modem, to też ściągnąłem starszą wersję, 0.9.5.2.

DarthRadeX --> Dzięki wielkie :)

03.01.2009
22:52
[37]

Jamkonorek [ Jandulka ]

Narmo, dzięki, ale już do tego doszedłem :)
Właśnie ściągam starą wersję.

03.01.2009
22:52
[38]

pablo397 [ sport addicted ]

Piotrek.K -->


03.01.2009
22:52
[39]

golmann [ Generaďż˝ ]

Wmp 11 ze skinem(nie wiem skąd)


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - golmann
03.01.2009
23:00
[40]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Winamp.


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - Paudyn
03.01.2009
23:06
smile
[41]

wysiak [ Senator ]

maviozo --> Jak mozesz uzywac Winampa bez

?

03.01.2009
23:07
[42]

Jamkonorek [ Jandulka ]

Kurcze, mam odpowiednią versję foobara a nadal tai błąd napotykam.

03.01.2009
23:10
[43]

ronn [ moralizator ]

f2k


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - ronn
03.01.2009
23:11
smile
[44]

karolzzr [ Pyskaty Beszczel ]

A ja nie wiem skąd ściągnąć tą wersję 0.9.5.2 :D Jestem na tej stronce FileHippo ale co z tego skoro nie moge znaleźć buttona do ściągnięcia pliku...

03.01.2009
23:18
[45]

Jamkonorek [ Jandulka ]

Po prawo u góry :)

Ma ktoś pomysł, bo mi nawet z wersją 9 5 2 nie działa skin :(

03.01.2009
23:24
[46]

Orl@ndo [ Blade Runner ]


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - Orl@ndo
03.01.2009
23:27
[47]

Luzer [ Music Addict ]

Bez bajerow


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - Luzer
03.01.2009
23:34
[48]

EG2006_43107114 [ Senator ]

Standardowy WMP12 bez żadnych bajerów.


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - EG2006_43107114
03.01.2009
23:35
[49]

simson__ [ Generaďż˝ ]

najzwyklejszy aimp


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - simson__
03.01.2009
23:39
[50]

pecet007 [ - ]

Własny, prosty konfig Foobar'a 2000, aczkolwiek jestem z niego dumny ;)

Wygląd playlisty ------>


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - pecet007
03.01.2009
23:39
[51]

pecet007 [ - ]

Wygląd "now playing" -------->


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - pecet007
03.01.2009
23:40
smile
[52]

qweks [ Helix pomatia ]

Fooo


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - qweks
04.01.2009
00:00
smile
[53]

Herman_ [ Shogun ]

Dawno nie używałem Winampa, WMP pojawia się u mnie częściej ale biorąc pod uwagę, że od około miesiąca słucham muzyki wyłącznie z Last.fm jest to i tak rzadko.


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - Herman_
04.01.2009
00:29
smile
[54]

karolzzr [ Pyskaty Beszczel ]

Wiem juz prawie wszystko, ale jak sie zapisuje playliste to nie wiem... :)


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - karolzzr
04.01.2009
01:07
[55]

tempura [ Chor��y ]

iTunes


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - tempura
04.01.2009
01:09
smile
[56]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

Tak ło ;) ----------------->

BTW wersje instrumentalne (czyli te w playliscie) kopia dupe :O


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - -=BROGI23=-
04.01.2009
01:13
[57]

JanP_ [ MoonWalker ]


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - JanP_
04.01.2009
01:15
[58]

Slow Motion [ Konsul ]

Nowy foobar :>


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - Slow Motion
04.01.2009
01:21
[59]

mineral [ Senator ]

Czy te wasze foobary nie są zasobożerne?

Widzę, że większość poszła w stronę efektowności wizualnej, u mało kogo jest przejrzyście.


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - mineral
04.01.2009
11:27
smile
[60]

©®© [ Generaďż˝ ]

Foobar, bardziej przejrzyscie juz chyba sie nie da :)


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - ©®©
04.01.2009
11:46
[61]

quaku [ Konsul ]

Foo ofc.


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - quaku
04.01.2009
11:47
smile
[62]

Ogon. [ Uzależniony od Marysi ]

W zasadzie to jeszcze nie spotkałem nic lepszego. Małe, niczego nie zasłania ani nie przeszkadza, ma wszystko pod ręką.


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - Ogon.
04.01.2009
11:57
[63]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Prostota i wygoda wlasnej roboty :P


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - K4B4N0s
04.01.2009
12:21
[64]

settoGOne [ Konsul ]

Ogon. --> Polecam AIMP w takim razie. Chowa sie do takiego malenstwa jak w [16]

04.01.2009
12:28
[65]

Ogon. [ Uzależniony od Marysi ]

settoGOne -> ale wygląda brzydko i nie ma na wiechu tak wielu opcji jak winamp :)

04.01.2009
12:34
[66]

adamis [ Stop crying punkass! ]

Bez zbędnych pierdółek ;)


[rotfl, nie wiem co zrobiłem ale mi licznik odtwarzania zaczął działać, cud ;D]


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - adamis
04.01.2009
12:44
[67]

pablo397 [ sport addicted ]

adamis --> w nowszych wersjach foo nie chcial dzialac. moze zaktualizowales do najnowszej, w ktorej juz dziala?

04.01.2009
12:49
[68]

kubinho12 [ Gooner ]

Coś takiego :)

adamis - co to za wersje foo? Ten licznik jest wbudowany jakoś?


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - kubinho12
04.01.2009
14:57
[69]

Marecki_KG [ Centurion ]

Foobar


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - Marecki_KG
04.01.2009
15:00
smile
[70]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Tylko uwaga na szczęki.


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - Macu
05.01.2009
15:23
[71]

karolzzr [ Pyskaty Beszczel ]

A ja mam taki problem... Bo tam na stronce każą pościągać te pliki różne i je wkleić do folderu z programem. Teraz nie wiem czy to dobrze zrobiłem i pojawia się przy każdym starcie taki komunikat:

Będe wdzięczny za okazanie pomocy. ;)


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - karolzzr
05.01.2009
15:47
[72]

Hannah Montana [ Pretorianin ]

voila


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - Hannah  Montana
05.01.2009
15:58
[73]

blazerx [ ]


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - blazerx
05.01.2009
16:23
smile
[74]

Gonsiur [ Giga Drill Breaker!! ]

Podoba mi sie prosty wyglad foobara, a i jestem zbyt leniwy zeby sie pobawic w skiny i ustawianie roznych gowienek.


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - Gonsiur
05.01.2009
16:34
smile
[75]

Mysza [ ]

Zwyczajnie. Ma grać, nie wyglądać. :P


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - Mysza
05.01.2009
16:36
smile
[76]

blazerx [ ]

Minimalistyczni pedanci

05.01.2009
16:40
[77]

req_ [ duszpasterz trzezwosci ]


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - req_
05.01.2009
16:42
[78]

peterkarel [ Pool Shark ]

o tak :)


Jak wygląda wasz program do odtwarzania muzy (Foobar, Winamp itp.) - peterkarel
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.