
NeroTFP [ Kolejorz & Barca ]
AIMP2

maviozo [ Man with a movie camera ]
Ma grać, a nie wyglądać.
Co prawda mam jeszcze dfx'a ale nie na tym kompie.
Wersja 2.78 :)
Piotrek.K [ ... broken ... ]
>>> pablo397
Mogblys zdradzic sekret i powiedziec jak sprawic by foobar wygladal jak u Ciebie :)? Byloby super - bo moj wyglada niezbyt ladnie ;/...
update - chodzilo mi tutaj rowniez o nazwe skorki :)...
sweep [ Konsul ]
Jak zrobić żeby mój foobar chociaż w połowie wyglądał tak jak osób powyżej?
GBreal.II [ floydian ]
foobar ->
sweep --> Tutaj masz linka do tego, ktorego mam ja, DarthRadeX, Pl@ski i Davidian :)
Jamkonorek [ Jandulka ]
Mój wygląda tak.
Po zobaczeniu powyższych scrrenów biorę się za tuning, nigdy mnie to interesowało, ale całkiem fajne te skórki.
Davidian [ Generalissimus ]
Dla osób które chcą się pobawić skórkami forum poniżej
DarthRadeX - będę musiał obadać co to za ciężki kawał muzyki u Ciebie w Playliscie się znaduje

MAROLL [ Keepin' It Real ]
Jakoś nigdy nie miałem czasu żeby poszukać skinów, ani też specjalnie mi nie przeszkadza wygląd.

NeroTFP [ Kolejorz & Barca ]
Przepraszam za drugi post, ale chciałem dopisać coś do swojej wypowiedzi i przez przypadek usunąłem obrazek.
Używam AIMPA. Mały, poręczny i zabierający mało pamięci.
Shadow_PL9 [ Generaďż˝ ]
Po lewo pełny odtwarzacz :P. Po prawo zminimalizowany :D.
AIMP :D
lavil [ Pretorianin ]
Winamp. Nie zależy mi na tym, żeby jakoś super wyglądał :P

raphunder [ Mów mi Daruś ]
jetAudio
Osobiście polecam. O wiele lepsza jakość niż w winampie.
Vidos [ Legend ]
Nie przywiązuję do tego dużej wagi, u mnie winamp jest włączony na obecna chwilę może 2,3 razy w miesiącu. ------------->
kosik007 [ FreeLancer ]
GBreal.II --> Ściągnąłem to coś z linka, który podałeś, zainstalowałem i mam takie coś -->
Co dalej? Jak ustawić jakiś fajny lay?
promyczek303 [ sunshine ]
Vidos :P
Narmo [ nikt ]
kosik007, Jamkonorek --> Jakie macie wersje foobarów? Skin podany wyżej wymaga starszej wersji programu (zalecana 0.9.5.2)

DarthRadeX [ Zagłębie Lubin ]
kosik007--->ctrl+p->Display->PanelsUI-> Zmieniasz Layout na nowy skin i zapisujesz->na końcu uszereguj sobie playlistę na artist/date/album i tyle ;)
kosik007 [ FreeLancer ]
Narmo --> Wiem, zauważyłem to na stronie z tym... modem, to też ściągnąłem starszą wersję, 0.9.5.2.
DarthRadeX --> Dzięki wielkie :)
Jamkonorek [ Jandulka ]
Narmo, dzięki, ale już do tego doszedłem :)
Właśnie ściągam starą wersję.
pablo397 [ sport addicted ]
Piotrek.K -->

wysiak [ Senator ]
maviozo --> Jak mozesz uzywac Winampa bez
?
Jamkonorek [ Jandulka ]
Kurcze, mam odpowiednią versję foobara a nadal tai błąd napotykam.

karolzzr [ Pyskaty Beszczel ]
A ja nie wiem skąd ściągnąć tą wersję 0.9.5.2 :D Jestem na tej stronce FileHippo ale co z tego skoro nie moge znaleźć buttona do ściągnięcia pliku...
Jamkonorek [ Jandulka ]
Po prawo u góry :)
Ma ktoś pomysł, bo mi nawet z wersją 9 5 2 nie działa skin :(
pecet007 [ - ]
Własny, prosty konfig Foobar'a 2000, aczkolwiek jestem z niego dumny ;)
Wygląd playlisty ------>

Herman_ [ Shogun ]
Dawno nie używałem Winampa, WMP pojawia się u mnie częściej ale biorąc pod uwagę, że od około miesiąca słucham muzyki wyłącznie z Last.fm jest to i tak rzadko.

karolzzr [ Pyskaty Beszczel ]
Wiem juz prawie wszystko, ale jak sie zapisuje playliste to nie wiem... :)

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]
Tak ło ;) ----------------->
BTW wersje instrumentalne (czyli te w playliscie) kopia dupe :O
mineral [ Senator ]
Czy te wasze foobary nie są zasobożerne?
Widzę, że większość poszła w stronę efektowności wizualnej, u mało kogo jest przejrzyście.

Ogon. [ Uzależniony od Marysi ]
W zasadzie to jeszcze nie spotkałem nic lepszego. Małe, niczego nie zasłania ani nie przeszkadza, ma wszystko pod ręką.
settoGOne [ Konsul ]
Ogon. --> Polecam AIMP w takim razie. Chowa sie do takiego malenstwa jak w [16]
Ogon. [ Uzależniony od Marysi ]
settoGOne -> ale wygląda brzydko i nie ma na wiechu tak wielu opcji jak winamp :)
adamis [ Stop crying punkass! ]
Bez zbędnych pierdółek ;)
[rotfl, nie wiem co zrobiłem ale mi licznik odtwarzania zaczął działać, cud ;D]
pablo397 [ sport addicted ]
adamis --> w nowszych wersjach foo nie chcial dzialac. moze zaktualizowales do najnowszej, w ktorej juz dziala?
kubinho12 [ Gooner ]
Coś takiego :)
adamis - co to za wersje foo? Ten licznik jest wbudowany jakoś?
karolzzr [ Pyskaty Beszczel ]
A ja mam taki problem... Bo tam na stronce każą pościągać te pliki różne i je wkleić do folderu z programem. Teraz nie wiem czy to dobrze zrobiłem i pojawia się przy każdym starcie taki komunikat:
Będe wdzięczny za okazanie pomocy. ;)

Gonsiur [ Giga Drill Breaker!! ]
Podoba mi sie prosty wyglad foobara, a i jestem zbyt leniwy zeby sie pobawic w skiny i ustawianie roznych gowienek.

blazerx [ ]
Minimalistyczni pedanci