GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Little Fighter 2 przez sieć!

03.01.2009
21:19
[1]

Hitmanio [ Legend ]

Little Fighter 2 przez sieć!

Witam,

Chciałbym pograć z kumplami w LF, używamy hamachi jest git itp. Ale, jak ja założę grę to 1 kolega dołączy, ale drugi już nie... W grze piszę, że obsługuję grę na 8 graczy przez sieć, a my nie potrafimy na 3...

Ktoś miał coś podobnego, pomocy!

05.01.2009
15:40
[2]

Hitmanio [ Legend ]

Up!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.