Hitmanio [ Legend ]
Little Fighter 2 przez sieć!
Witam,
Chciałbym pograć z kumplami w LF, używamy hamachi jest git itp. Ale, jak ja założę grę to 1 kolega dołączy, ale drugi już nie... W grze piszę, że obsługuję grę na 8 graczy przez sieć, a my nie potrafimy na 3...
Ktoś miał coś podobnego, pomocy!
Hitmanio [ Legend ]
Up!