Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]
Mam na sprzedac ps2 !
Sprzedam ps2 + 6 gier + cale okablowanie + 2 pady + karta pamieci 8mb + dodatki !
Prosze pisac w tym watku lub na gg 6412900.
Czekam na korzystne oferty . Akceptuje przenosle konsole typu psp , gba , gba sp , nintendo ds . Moge troszke doplacic.
Vegetan [ Senator ]
Ja Ci dać na to 200 zł, chcieć?
Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]
Ja oczekiwać troszke wiecej to rowniez ja dorzucic kilka gier na pc ;]
sebekg [ Senator ]
skad jestes ?
konr23m [ Konsul ]
podaj cene, ale taką wiarygodną:)
Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]
Mielec (60km od Rzeszowa) Jesli ktos bedzie zainteresowany to proponuje kuriera za pobraniem , bo koszty zblizone do paczki.
Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]
Hmm wiarygodna? 320zl i dorzucam do zestawu 4 gry na pc .
Vegetan [ Senator ]
Jest przerobiona? Daj zdjęcie najlepiej.
2k8 Black4 [ Pretorianin ]
Jakie gry ??
Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]
Do playa gry to nba Live 2002 , fifa street , 202 fifa world cup , nfs underground 2 , tony hawk's underground , a na pc mysle ze THAW , Fear z dodatkiem Extraction Point i Half Life 2 (Z kontem Steam !) I moze jescze z 20 plyt z cd-action itp . Konsola nie jest przerobiona .
Przepraszam za jakosc zdjecia ale u mnie juz troszke ciemno , jak ktos chce jutro zrobie lepszy.

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]
Ja już gdzieś widziałem te zdjęcie!
Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]
Nom tutaj juz kiedys pisalem ;p Ale mnie nie bylo troszke w domu to nawet nie wiem co sie stalo z tamtym postem , no i na allegro jest wystawione .
Juvenille [ Generaďż˝ ]
[11] a wiesz że ja chyba też xD

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]
no i na allegro jest wystawione
No jasne.
Na "Łalegro" widziałem to zdjęcie :)
Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]
No jasne.
Na "Łalegro" widziałem to zdjęcie :) < ale to nie zmienia faktu ze nadal mam konsole na sprzedaz . Zainteresowanych prosze pisac , jak ktos bedzie zainteresowany i pewnyt zakupu dorzucam gba , w ktorym klawisze lekko przycinaja lecz gra sie da , a zawsze go mozna sprzedac .
Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]
Up , zjade do 300 zeta bo kasa need.
AGI2 [ Centurion ]
Te zdjęcie nie jest twoje , więc spadaj !
Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]
AGI2 [ Level: 48 - Centurion ]
Te zdjęcie nie jest twoje , więc spadaj !
LoL? To moje zdjecie !
Moja aukcja >
Zobacz nick goscia co ja wystawia >.< Ta ukradlem komus zdjecie i sprzedaje playa ktorego nie mam , jasne :)
Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]
up
jambond [ ___ The Best Driver ___ ]
Ja ostatnio PS2 z 6 grami, 2 padami i kartą 8mb za 345zł sprzedałem na allegro.pl.
Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]
No widzisz , a ja dorzucam 4 gry pc i chce tylko 300zl.
Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]
up
szymonmac [ Child of KoRn ]
Konsola jest przerobiona?
[edit] przeczytałem w aukcji :]
Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]
up