GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mam na sprzedac ps2 !

03.01.2009
20:08
[1]

Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]

Mam na sprzedac ps2 !

Sprzedam ps2 + 6 gier + cale okablowanie + 2 pady + karta pamieci 8mb + dodatki !

Prosze pisac w tym watku lub na gg 6412900.

Czekam na korzystne oferty . Akceptuje przenosle konsole typu psp , gba , gba sp , nintendo ds . Moge troszke doplacic.

03.01.2009
20:11
[2]

Vegetan [ Senator ]

Ja Ci dać na to 200 zł, chcieć?

03.01.2009
20:15
[3]

Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]

Ja oczekiwać troszke wiecej to rowniez ja dorzucic kilka gier na pc ;]

03.01.2009
20:15
[4]

sebekg [ Senator ]

skad jestes ?

03.01.2009
20:17
[5]

konr23m [ Konsul ]

podaj cene, ale taką wiarygodną:)

03.01.2009
20:17
[6]

Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]

Mielec (60km od Rzeszowa) Jesli ktos bedzie zainteresowany to proponuje kuriera za pobraniem , bo koszty zblizone do paczki.

03.01.2009
20:18
[7]

Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]

Hmm wiarygodna? 320zl i dorzucam do zestawu 4 gry na pc .

03.01.2009
20:20
[8]

Vegetan [ Senator ]

Jest przerobiona? Daj zdjęcie najlepiej.

03.01.2009
20:21
[9]

2k8 Black4 [ Pretorianin ]

Jakie gry ??

03.01.2009
20:26
[10]

Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]

Do playa gry to nba Live 2002 , fifa street , 202 fifa world cup , nfs underground 2 , tony hawk's underground , a na pc mysle ze THAW , Fear z dodatkiem Extraction Point i Half Life 2 (Z kontem Steam !) I moze jescze z 20 plyt z cd-action itp . Konsola nie jest przerobiona .

Przepraszam za jakosc zdjecia ale u mnie juz troszke ciemno , jak ktos chce jutro zrobie lepszy.


Mam na sprzedac ps2 ! - Damian1539
03.01.2009
20:27
smile
[11]

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]

Ja już gdzieś widziałem te zdjęcie!

03.01.2009
20:28
[12]

Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]

Nom tutaj juz kiedys pisalem ;p Ale mnie nie bylo troszke w domu to nawet nie wiem co sie stalo z tamtym postem , no i na allegro jest wystawione .

03.01.2009
20:34
[13]

Juvenille [ Generaďż˝ ]

[11] a wiesz że ja chyba też xD

03.01.2009
20:35
smile
[14]

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]

no i na allegro jest wystawione
No jasne.
Na "Łalegro" widziałem to zdjęcie :)

03.01.2009
20:43
[15]

Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]

No jasne.
Na "Łalegro" widziałem to zdjęcie :) < ale to nie zmienia faktu ze nadal mam konsole na sprzedaz . Zainteresowanych prosze pisac , jak ktos bedzie zainteresowany i pewnyt zakupu dorzucam gba , w ktorym klawisze lekko przycinaja lecz gra sie da , a zawsze go mozna sprzedac .

03.01.2009
21:28
[16]

Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]

Up , zjade do 300 zeta bo kasa need.

03.01.2009
21:31
[17]

AGI2 [ Centurion ]

Te zdjęcie nie jest twoje , więc spadaj !

03.01.2009
21:33
[18]

Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]

AGI2 [ Level: 48 - Centurion ]

Te zdjęcie nie jest twoje , więc spadaj !

LoL? To moje zdjecie !

Moja aukcja >

Zobacz nick goscia co ja wystawia >.< Ta ukradlem komus zdjecie i sprzedaje playa ktorego nie mam , jasne :)

04.01.2009
09:23
[19]

Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]

up

04.01.2009
13:04
[20]

jambond [ ___ The Best Driver ___ ]

Ja ostatnio PS2 z 6 grami, 2 padami i kartą 8mb za 345zł sprzedałem na allegro.pl.

04.01.2009
13:20
[21]

Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]

No widzisz , a ja dorzucam 4 gry pc i chce tylko 300zl.

04.01.2009
17:30
[22]

Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]

up

04.01.2009
17:33
[23]

szymonmac [ Child of KoRn ]

Konsola jest przerobiona?

[edit] przeczytałem w aukcji :]

05.01.2009
11:07
[24]

Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.