
No0b!k [ Legionista ]
Czy uruchomi się...
Czy gra Brothers in Arms: Road to Hill 30 uruchomi się na komputerze o konfigarcji: Win XP proffesional, 1Ghz,256RaM,karta Geforce 2 MX/MX z 32mb
Oczywiście gra orginalna

bebz00n [ Centurion ]
no łej

AGI2 [ Centurion ]
Nawet instalator nie pójdzie :D

No0b!k [ Legionista ]
Ale instalator sie uruchamia :D ale nie wiem czy sama gra sie uruchomi. a jeśli już to jakie gry byście polecili, cos podobnego do BiA ale żeby się uruchomiło u mnnie :P
unclesam [ Konsul ]
Karta za słaba
AGI2 [ Centurion ]
Wszystko do kitu ! Sorry za szczerość :D

No0b!k [ Legionista ]
tez mi sie tak wydaje bo jak uruchamiam to slychac muzyke z menu a potem slychac odglosy walki i krzyk: "Beaker??... BEAKER?!!!!!???!" i strzaly
AGI2-----> prawda boli i to jeszcze jak
Polecie jakieś gry w klimacie BiA :D ale zeby sie uruchomily u mnie ;(
konr23m [ Konsul ]
pójdzie Ci ja to gwarantuję xD <lol2>

Conspiracy1994 [ Pretorianin ]
Call of Duty 1
X@Vier455 [ Generaďż˝ ]
Niestety, komp trochę muzealny.

Kacik [ Konsul ]
Uważaj żeby ci komputera nie rozsadziło :D
No0b!k [ Legionista ]
Call of Duty 1 przeszedlem na najrudniejszym poziomie xD
Kacik -----> ty sadysto

No0b!k [ Legionista ]
up
AGI2 [ Centurion ]
Medal of Honor ?
No0b!k [ Legionista ]
znam na pamiec xD
No0b!k [ Legionista ]
up
Undrcover [ Legionista ]
żebyście wiedzieli jakiego ja miałem kompa. Do muzeum za grube miliony:D
orzinn [ GOD LIKE ]
Zgiń i przepadnij wycieraczko nasienia a tak na serio buy new CPU

No0b!k [ Legionista ]
łatwo ci powiedzieć! a kase to z dupy se wytrzasne?
tauren [ Pretorianin ]
[6]--> nie oszukuj bo Winda dobra
k2o [ Senator ]
No0b!k --> popatrz tam https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8381825&N=1
preDratronIX [ Konsul ]
idz se w bierki pograj, bo jeszcze nerwy ci puszcza

rzaba89nae [ WTF!? ]
Jesteście żałośni wyśmiewając się z kolesia. Nie każdy ma kasę na super wypasiony sprzęt, nawet dzieci w przedszkolu to rozumieją, ale wy już nie. Najlepiej jak ktoś nie ma kasy to go wyśmiać, wyszydzić, zmieszać z błotem, to będzie faktycznie "na poziomie". Brawo za takie posty, nie wiem, kogo one bawią, bo mnie na pewno nie !
A co do tematu, to czy gry muszą być o tematyce wojennej ? Może seria Rainbow Six (części 1 i 2) oraz starsze Ghost Recony pójdą (grałem na gorszej konfiguracji) , nie jest to tematyka czysto wojenna, ale gra się przyjemnie. Nie wiem, czy czasem Return to Castle Wolfenstein też nie pójdzie na Twoim kompie...
Kisiel1991 [ Chor��y ]
na tym kompie to nawet mario XP się zacina a co dopiero brothers in arm . Ten komp to na złom się nadaje a nie do grania