GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy uruchomi się...

03.01.2009
18:18
smile
[1]

No0b!k [ Legionista ]

Czy uruchomi się...

Czy gra Brothers in Arms: Road to Hill 30 uruchomi się na komputerze o konfigarcji: Win XP proffesional, 1Ghz,256RaM,karta Geforce 2 MX/MX z 32mb
Oczywiście gra orginalna

03.01.2009
18:20
smile
[2]

bebz00n [ Centurion ]

no łej

03.01.2009
18:21
smile
[3]

AGI2 [ Centurion ]

Nawet instalator nie pójdzie :D

03.01.2009
18:23
smile
[4]

No0b!k [ Legionista ]

Ale instalator sie uruchamia :D ale nie wiem czy sama gra sie uruchomi. a jeśli już to jakie gry byście polecili, cos podobnego do BiA ale żeby się uruchomiło u mnnie :P

03.01.2009
18:25
[5]

unclesam [ Konsul ]

Karta za słaba

03.01.2009
18:26
[6]

AGI2 [ Centurion ]

Wszystko do kitu ! Sorry za szczerość :D

03.01.2009
18:27
smile
[7]

No0b!k [ Legionista ]

tez mi sie tak wydaje bo jak uruchamiam to slychac muzyke z menu a potem slychac odglosy walki i krzyk: "Beaker??... BEAKER?!!!!!???!" i strzaly
AGI2-----> prawda boli i to jeszcze jak
Polecie jakieś gry w klimacie BiA :D ale zeby sie uruchomily u mnie ;(

03.01.2009
18:27
[8]

konr23m [ Konsul ]

pójdzie Ci ja to gwarantuję xD <lol2>

03.01.2009
18:27
smile
[9]

Conspiracy1994 [ Pretorianin ]

Call of Duty 1

03.01.2009
18:27
[10]

X@Vier455 [ Generaďż˝ ]

Niestety, komp trochę muzealny.

03.01.2009
18:28
smile
[11]

Kacik [ Konsul ]

Uważaj żeby ci komputera nie rozsadziło :D

03.01.2009
18:29
[12]

No0b!k [ Legionista ]

Call of Duty 1 przeszedlem na najrudniejszym poziomie xD

Kacik -----> ty sadysto

03.01.2009
18:31
smile
[13]

No0b!k [ Legionista ]

up

03.01.2009
18:31
[14]

AGI2 [ Centurion ]

Medal of Honor ?

03.01.2009
18:33
[15]

No0b!k [ Legionista ]

znam na pamiec xD

03.01.2009
18:33
[16]

No0b!k [ Legionista ]

up

03.01.2009
18:55
[17]

Undrcover [ Legionista ]

żebyście wiedzieli jakiego ja miałem kompa. Do muzeum za grube miliony:D

03.01.2009
19:10
[18]

orzinn [ GOD LIKE ]

Zgiń i przepadnij wycieraczko nasienia a tak na serio buy new CPU

04.01.2009
12:26
smile
[19]

No0b!k [ Legionista ]

łatwo ci powiedzieć! a kase to z dupy se wytrzasne?

04.01.2009
13:43
[20]

tauren [ Pretorianin ]

[6]--> nie oszukuj bo Winda dobra

04.01.2009
13:46
[21]

k2o [ Senator ]

No0b!k --> popatrz tam https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8381825&N=1

04.01.2009
23:24
[22]

preDratronIX [ Konsul ]

idz se w bierki pograj, bo jeszcze nerwy ci puszcza

04.01.2009
23:45
smile
[23]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Jesteście żałośni wyśmiewając się z kolesia. Nie każdy ma kasę na super wypasiony sprzęt, nawet dzieci w przedszkolu to rozumieją, ale wy już nie. Najlepiej jak ktoś nie ma kasy to go wyśmiać, wyszydzić, zmieszać z błotem, to będzie faktycznie "na poziomie". Brawo za takie posty, nie wiem, kogo one bawią, bo mnie na pewno nie !

A co do tematu, to czy gry muszą być o tematyce wojennej ? Może seria Rainbow Six (części 1 i 2) oraz starsze Ghost Recony pójdą (grałem na gorszej konfiguracji) , nie jest to tematyka czysto wojenna, ale gra się przyjemnie. Nie wiem, czy czasem Return to Castle Wolfenstein też nie pójdzie na Twoim kompie...

05.01.2009
11:41
[24]

Kisiel1991 [ Chor��y ]

na tym kompie to nawet mario XP się zacina a co dopiero brothers in arm . Ten komp to na złom się nadaje a nie do grania

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.