Mistrzostwa Świata w Rzutkach, Lakeside :) Historyczny wystep Polaka ;]

16:58
[1]

White Star [ Legend ]

Dzisiaj się zeczęły, 3 mecze rozegrano.

Ogląda ktoś? od 19.30 prawdopodobnie będzie transmisja meczu naszego reprezentanta Krzysztofa Ratajczaka który jest 1 Polakiem w historii w tej imprezie :)

Aż się przypomina sytuacja z 2006 roku kiedy Jaelle Klaasen wygrał zawody a zaczynał od najniższych etapów eliminacji krajowych :)

eurosport on ;)

03.01.2009
16:59
smile
[2]

$Respect$ [ chłopak z pokoju 309 ]

Nie mam Eurosportu ale kibicuje z całego serca, dopiero teraz sie dowiedziałem ;p

hctkko. [ The Prodigy ]

po emocjonującym meczu przegrał 3:2 w setach. momentami grał świetnie, ale miał zdecydowanie za dużo problemów z zakończeniami.
ale w sumie fajnie obejrzeć Polaka na takim turnieju :)