GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam: Kolekcja Czasopism: CLICK-PLAY-KS:GRY i inne

03.01.2009
16:42
[1]

$Respect$ [ chłopak z pokoju 309 ]

Sprzedam: Kolekcja Czasopism: CLICK-PLAY-KS:GRY i inne

Mam do sprzedania kolekcje czasopism SAMYCH CZASOPISM BEZ PŁYT, większość w dobrym stanie, oto spis:

Komputer Swiat Gry:

9/06
10/05
6/06
5/06
7/06
12/02
12/04
8/06
11/06
3/03
8/05
10/06
7/05
12/05
7/08
9/08

Gry Komputerowe

10-11/2002

Click

2/08
3/08
1/08
4/08
5/08
9/07
8/06
8/07
11/07
9/05
3/07
7/08
7/06
10/07
9/07
4/07
7/07
9/06
10/06
1/07
2/07
6/07
6/06
12/06
11/06

GameRanking

9/06
6/06
8/06
10/06
11/06
4/06

GameStar

3/05

CD Action
05/07

Tipsomaniak 2007 - Wydanie Specjalne CDA

Play

3/08
2/08
1/08
5/08
7/06
10/07
5/06
8/06
11/05
10/05
7/05
6/06
9/06
4/06
10/04
8/05
2/06
2/07
10/06
2/06
11/06
9/07
7/07
8/07
1/07
12/07



Jeśli dobrze policzyłem jest tego 80 numerów.

Całość za 60zł + Przesyłka

Istnieje możliwośc zakupu zestawów (po 10 dowolnie wybranych) Każdy taki zestaw 12zł + Przesyłka

Licze na odzew


ZDJĘCIE 1 - KŚ GRY --->


Sprzedam: Kolekcja Czasopism: CLICK-PLAY-KS:GRY i inne - $Respect$
03.01.2009
16:44
[2]

$Respect$ [ chłopak z pokoju 309 ]

Clicki >


Sprzedam: Kolekcja Czasopism: CLICK-PLAY-KS:GRY i inne - $Respect$
03.01.2009
16:46
[3]

$Respect$ [ chłopak z pokoju 309 ]

Clicki i Inne >


Sprzedam: Kolekcja Czasopism: CLICK-PLAY-KS:GRY i inne - $Respect$
03.01.2009
16:47
[4]

$Respect$ [ chłopak z pokoju 309 ]

Playe >

Niektóre numery nie mają zdjęcia


Sprzedam: Kolekcja Czasopism: CLICK-PLAY-KS:GRY i inne - $Respect$
04.01.2009
01:01
[5]

$Respect$ [ chłopak z pokoju 309 ]

UP

04.01.2009
13:47
[6]

Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]

Jak by byly z plytami to bym sie zastanowil.

04.01.2009
14:02
smile
[7]

Vegetan [ Senator ]

A wiesz, że płyta jest integralną częścią czasopisma i nie może być sprzedawana oddzielnie? ;P



Dlatego jakbyś chciał płyty sprzedać, to nie będziesz mógł

04.01.2009
14:30
smile
[8]

Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]

na allegro tyle sprzedaja plyt z gazet i jest dobrze ^^

04.01.2009
14:33
[9]

Hakim [ Generaďż˝ ]

A wiesz Vegetan co to znaczy "integralne"? :P
I płyta na pewno nie jest integralną częścią czasopisma. Jest jak już dodatkiem do niej.

Żadne prawo nie zabroni sprzedaży oddzielnie płyt i czasopism. Może to zrobić regulamin Allegro (kiedyś istotnie zabraniał tego). Ale teraz już nie.

04.01.2009
14:43
[10]

Łysy Samson [ Bass operator ]

Hakim - jeżeli dane pismo napisze, że nie można sprzedawac osobno tych elementów, to nie wolno.

04.01.2009
14:46
[11]

Ashaard [ WOLTER ]

Kiedyś w CDA Smg objaśniał, że ta informacja dotyczy jedynie sprzedawców pierwszego obiegu typu: Empik, kioski itp. Odsprzedawać można osobno. :)

04.01.2009
15:36
[12]

$Respect$ [ chłopak z pokoju 309 ]

Płyt nie sprzadaje, zreszta połowy nie mam, same czasopisma bo żal wyrzucić

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.