sychu10 [ Legionista ]
Praetorians
Słuchajcie przeszedłem grę Praetorians.Super gierka.Chciałbym sobie pograć teraz tak już całkiem na luzie ale nigdzie nie mogę znaleźć trainera albo jakiś kodów...czy znacie jakieś kody albo macie jakieś trainery do tej gry?
Pozdrawiam
mnichu3001 [ Gienerau ]
nodie - Nieśmiertelność
more class - 65k ludzi
more honey - 255 hornor points
more men - max unitcontrol: 999999
moretroops - max troopcontrol: 999999
sychu10 [ Legionista ]
Dzięki ale jak to się wpisuje?
Belert [ Senator ]
kody?po co ci kody?Jaka to frajda grac z kodami?

stary [ ZiP ]
Czasem kody się przydają: córa truła mi głowę aby pomóc Jej przejść kolejne mapy w Ceasar III.
Jak podałem Jej kody na kasę ze studni, to miałem Święty Spokój!
sychu10 [ Legionista ]
Belert-->> Czy Ty umiesz czytać?Chyba napisałem,że już ją przeszedłem i teraz tak dla jaj chce sobie pograć.