GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Radio internetowe , rock, punk - ktoś chętny ?

03.01.2009
15:59
[1]

K4cz0r93 [ Pretorianin ]

Radio internetowe , rock, punk - ktoś chętny ?

Mam zamiar stworzyć amatorskie radio internetowe. Jak po nazwie tematu można poznać - rock, punk, być może metal. Na pewno 0 techno i rapu....łącza cudownego nie mam więc po góra 8-10 słuchaczy online, lecz jeżeli będzie duże zainteresowanie radiem [zrobię stronę, i tam zobaczę co będą pisać], to będzie można wykupić serwer dedykowany. I czy chciałby ktoś razem ze mną je robić ? Prowadzić stronę, drugi DJ itd. Po prostu partner....

03.01.2009
16:04
[2]

Herman_ [ Shogun ]

W dobie Last Fm zapewne mała będzie ilość słuchaczy. Tak czy siak powodzenia.

03.01.2009
16:07
[3]

K4cz0r93 [ Pretorianin ]

Tak, prawda....ale większość to techno, hiphop ....mało jest stacji rockowych, a już na pewno z dobrym starym punkiem, którego na last.fm nie ma [np. Moskwa, stary Dezerter itd. ].

Aha, a radio będzie póki co na darmowym serwerze w cast24.pl , później będzie można kupić coś lepszego.

03.01.2009
16:09
smile
[4]

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]

Może mógłbyś emitować radio przez Shoutcasta?

03.01.2009
16:13
[5]

K4cz0r93 [ Pretorianin ]

Aaeee...nie mógłbym tylko to robie ;] Radio teoretycznie już leci...lecz jak mówie, nie będę go robił sam dlatego potrzebuję jakiejś pomocy.

03.01.2009
16:14
smile
[6]

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]

Jeśli tak,to mógłbyś mnie zatrudnić na próbę :)

03.01.2009
16:16
[7]

K4cz0r93 [ Pretorianin ]

A dokładnie jakie są Twoje gusta muzyczne.... ?

03.01.2009
16:22
smile
[8]

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]

No ostatnio odkryłem,że jest to Modern Rock,czyli Alternative Rock,Indie Rock,Geek Rock,niebezpiecznie zbliżam się do stylu Emo (ponieważ słucham Weezera,co wynika z Wikipedii)
Dobrego punku (Dead Kennedys,Sex Pistols)
Czasami reggae (Vavamuffin,Boba Marleya,)
Oj różnie :)

Człowieku!
Jesteś z Olsztyna,ja mieszkam ok.25 km od Olsztyna! :O

03.01.2009
16:22
[9]

K4cz0r93 [ Pretorianin ]

To napisz do mnie: 5503773 , pogadamy.

03.01.2009
17:15
[10]

logicznyalek [ Konsul ]

Punkrock? to dla kinderpunków. Polecam jakiś power metal.

03.01.2009
17:38
smile
[11]

K4cz0r93 [ Pretorianin ]

Ahaha....kinderpunk ? Ty wiesz w ogóle co mówisz ? Prosze cie....

03.01.2009
17:41
[12]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Kaczorek - Z amatorskim radiem jesteś w stanie wyjść tylko z jakimiś niszowymi, naprawdę odkrywczymi zespołami. Puszczanie tego co ludzie znają dla bagatela 10 słuchaczy to żart.

Jeśli nie jesteś zainteresowany jakimś gatunkiem muzyki na tyle, żeby zagłębić się w naprawdę już niszowe zespoły to nie ma co startować - większe radia zjedzą Cię na śniadanie.

Puszczając coś niszowego złapiesz pewnie paru stałych słuchaczy, którzy naprawdę z chęcią będa tego słuchać.


To tak podchodząc na poważnie.

03.01.2009
17:43
[13]

Cartoons [ Generaďż˝ ]

www.ulicznik.net

Tyle w temacie. Może zajmij się grafiką?

03.01.2009
17:44
[14]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Cartoons - Prosze, żartujesz, prawda?

03.01.2009
17:46
[15]

$Respect$ [ chłopak z pokoju 309 ]

Ulicznik rulz.

I pamietaj musisz mieć orginalna, legalna muzyke i tu polecam www.mp3.wp.pl

03.01.2009
17:49
[16]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Punkrock? to dla kinderpunków. Polecam jakiś power metal.
Gleba :D
Rownie dobrze mozna powiedziec, ze wspomniany PM, zwany Gay Metalem jest adekwatny do swej drugiej nazwy.

04.01.2009
00:37
smile
[17]

Herman_ [ Shogun ]

Punkrock? to dla kinderpunków. Polecam jakiś power metal.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.