K4cz0r93 [ Pretorianin ]
Radio internetowe , rock, punk - ktoś chętny ?
Mam zamiar stworzyć amatorskie radio internetowe. Jak po nazwie tematu można poznać - rock, punk, być może metal. Na pewno 0 techno i rapu....łącza cudownego nie mam więc po góra 8-10 słuchaczy online, lecz jeżeli będzie duże zainteresowanie radiem [zrobię stronę, i tam zobaczę co będą pisać], to będzie można wykupić serwer dedykowany. I czy chciałby ktoś razem ze mną je robić ? Prowadzić stronę, drugi DJ itd. Po prostu partner....
Herman_ [ Shogun ]
W dobie Last Fm zapewne mała będzie ilość słuchaczy. Tak czy siak powodzenia.
K4cz0r93 [ Pretorianin ]
Tak, prawda....ale większość to techno, hiphop ....mało jest stacji rockowych, a już na pewno z dobrym starym punkiem, którego na last.fm nie ma [np. Moskwa, stary Dezerter itd. ].
Aha, a radio będzie póki co na darmowym serwerze w cast24.pl , później będzie można kupić coś lepszego.

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]
Może mógłbyś emitować radio przez Shoutcasta?
K4cz0r93 [ Pretorianin ]
Aaeee...nie mógłbym tylko to robie ;] Radio teoretycznie już leci...lecz jak mówie, nie będę go robił sam dlatego potrzebuję jakiejś pomocy.

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]
Jeśli tak,to mógłbyś mnie zatrudnić na próbę :)
K4cz0r93 [ Pretorianin ]
A dokładnie jakie są Twoje gusta muzyczne.... ?

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]
No ostatnio odkryłem,że jest to Modern Rock,czyli Alternative Rock,Indie Rock,Geek Rock,niebezpiecznie zbliżam się do stylu Emo (ponieważ słucham Weezera,co wynika z Wikipedii)
Dobrego punku (Dead Kennedys,Sex Pistols)
Czasami reggae (Vavamuffin,Boba Marleya,)
Oj różnie :)
Człowieku!
Jesteś z Olsztyna,ja mieszkam ok.25 km od Olsztyna! :O
K4cz0r93 [ Pretorianin ]
To napisz do mnie: 5503773 , pogadamy.
logicznyalek [ Konsul ]
Punkrock? to dla kinderpunków. Polecam jakiś power metal.

K4cz0r93 [ Pretorianin ]
Ahaha....kinderpunk ? Ty wiesz w ogóle co mówisz ? Prosze cie....
Dycu [ zbanowany QQuel ]
Kaczorek - Z amatorskim radiem jesteś w stanie wyjść tylko z jakimiś niszowymi, naprawdę odkrywczymi zespołami. Puszczanie tego co ludzie znają dla bagatela 10 słuchaczy to żart.
Jeśli nie jesteś zainteresowany jakimś gatunkiem muzyki na tyle, żeby zagłębić się w naprawdę już niszowe zespoły to nie ma co startować - większe radia zjedzą Cię na śniadanie.
Puszczając coś niszowego złapiesz pewnie paru stałych słuchaczy, którzy naprawdę z chęcią będa tego słuchać.
To tak podchodząc na poważnie.
Cartoons [ Generaďż˝ ]
www.ulicznik.net
Tyle w temacie. Może zajmij się grafiką?
Dycu [ zbanowany QQuel ]
Cartoons - Prosze, żartujesz, prawda?
$Respect$ [ chłopak z pokoju 309 ]
Ulicznik rulz.
I pamietaj musisz mieć orginalna, legalna muzyke i tu polecam www.mp3.wp.pl
K4B4N0s [ Filthy One ]
Punkrock? to dla kinderpunków. Polecam jakiś power metal.
Gleba :D
Rownie dobrze mozna powiedziec, ze wspomniany PM, zwany Gay Metalem jest adekwatny do swej drugiej nazwy.

Herman_ [ Shogun ]
Punkrock? to dla kinderpunków. Polecam jakiś power metal.