GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pomoc w zrobieniu banera i mapki we flashu (pewnie banalnie prostej)

03.01.2009
15:35
[1]

John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]

pomoc w zrobieniu banera i mapki we flashu (pewnie banalnie prostej)

robie pewną stronke, ale do skonczenia pozostały mi tylko 2 rzeczy:
zrobić baner (mniej wiecej 800 pikseli szer. x 100 wysoki), zeby znajdowaly się tam przechodzące zdjęcia (moze nawet z jakaś muzyczką w tle,ale nie koniecznie)
oraz mapka (dojazd do firmy) jakaś interaktywna, czy maps.google np.

bede wdzieczny za pomoc

03.01.2009
15:42
[2]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Ktoś tu robił stronę z ładnym przenikaniem napisane w jQuery (prawdopodobnie), i to zdecydowanie bardziej polecam od flasha. Tylko musisz na niego trafić:)

03.01.2009
18:05
[3]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Czekam na zdjęcia. malyiq małpeczka gmail.com

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.