GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co wybrać

03.01.2009
14:55
smile
[1]

mieciu54 [ Pretorianin ]

Co wybrać

Chce sobie kupić grę mam do wyboru:
Call of Duty 5
Fra Cry 2
Resistance 2
I niewiem którą i chciałbym żebyście mi doradzili bo niechce wyżucić pieniędzy w błoto.

03.01.2009
14:55
smile
[2]

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]

Słownik ortograficzny.

03.01.2009
14:55
[3]

adrem [ Soap Mac Tavish ]

wyżucić

Słownik.

03.01.2009
15:01
[4]

mieciu54 [ Pretorianin ]

wyrzucić

03.01.2009
15:02
[5]

Garret Rendellson [ Szlachcic ]

A co lubisz?
To różne gry

03.01.2009
15:06
[6]

mieciu54 [ Pretorianin ]

Przygodowe i Akcjia.

03.01.2009
15:09
[7]

Chudy The Barbarian [ Senator ]

CoD 5.

03.01.2009
15:19
[8]

Freeman992 [ Konsul ]

"Far cry 2".

03.01.2009
15:21
[9]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Kupuj Far Cry'a 2

03.01.2009
15:22
[10]

dlaczego ja [ Konsul ]

CoD 5 a na drugim miejscu FC 2

03.01.2009
15:24
[11]

mieciu54 [ Pretorianin ]

A długi ten Fc2 niż Cod 5. ? xD

03.01.2009
15:28
[12]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Far Cry 2 zdecydowanie dłuższy.

03.01.2009
15:31
[13]

mieciu54 [ Pretorianin ]

I jeszcze jedno lepsza zabawa w Fc2 czy w Cod 5 No po prostu lepsza rozgrywka. xD

03.01.2009
15:48
smile
[14]

orzinn [ GOD LIKE ]

CoD5 super multiplayer, a mod zombie to rządzi ale single jest krótki lecz fajny. Far Cry 2 misje to zabij, pojedz ,zabierz szybko sie nudzi. Wybrał bym CoD5

03.01.2009
15:49
[15]

egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]

orzin -> o co chodzi z tym modem zombie. Bo nie widziałem takich serwów, a ciekawie to musi wyglądać :)

03.01.2009
15:53
smile
[16]

konr23m [ Konsul ]

Call of Duty 5

03.01.2009
15:54
[17]

orzinn [ GOD LIKE ]

To jest nawet w single jak przejdziesz wszystkie misje to jest nacht der untoten czy coś takiego mówię ci bardzo fajna zabawa prosze filmik

03.01.2009
17:16
smile
[18]

mieciu54 [ Pretorianin ]

Kupiłęm Resistance 2

03.01.2009
17:38
[19]

demon92 [ Pretorianin ]

mieciu i prawidłowy wybór

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.