GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Filmiki nie chcą działać

03.01.2009
13:07
smile
[1]

Wielki Bobek [ Centurion ]

Filmiki nie chcą działać

Za każdym razem kiedy robię formata te kurestwo z GOLa nie chce działać. Pisze że brakuje jakiegoś plugina dla Firefoxa. Kiedy klikam na odnościk uruchamia mi się strona Microsoftu celem ściągnięcia WMP 11 tyle że ja to cholerstwo już mam zainstalowane. Zainstalowałem Shockwave Playera, Flash Playera, miałem chyba z 3 czy 4 rodzaje kodeków (AMCPack, K-Lite Pack...) i ciągle to kurestwo nie działa. Pradźcie coś bo ja już siły nie mam.

03.01.2009
13:08
[2]

PitbullHans [ Things Will Be Different ]

To je przeinstaluj.(Tego plugina do FF)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.