
Wielki Bobek [ Centurion ]
Filmiki nie chcą działać
Za każdym razem kiedy robię formata te kurestwo z GOLa nie chce działać. Pisze że brakuje jakiegoś plugina dla Firefoxa. Kiedy klikam na odnościk uruchamia mi się strona Microsoftu celem ściągnięcia WMP 11 tyle że ja to cholerstwo już mam zainstalowane. Zainstalowałem Shockwave Playera, Flash Playera, miałem chyba z 3 czy 4 rodzaje kodeków (AMCPack, K-Lite Pack...) i ciągle to kurestwo nie działa. Pradźcie coś bo ja już siły nie mam.
PitbullHans [ Things Will Be Different ]
To je przeinstaluj.(Tego plugina do FF)