GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Był tu taki wątek o Emo?

03.01.2009
12:45
[1]

KukasMan [ Centurion ]

Był tu taki wątek o Emo?

Witam no własnie byl tu taki wątek w którym koleś zapodał linka do stronki na której były masakryczne zdjęcia pewnej emo dziewczyny (było ich chyba z 30-40), logo strony to była jakaś mucha. Może ktoś pamięta?

03.01.2009
12:46
[2]

Broken_Heart [ Konsul ]

Byl taki temat ale zostal usuniety

03.01.2009
12:46
[3]

Volk [ Legend ]

Byl

03.01.2009
12:49
[4]

KukasMan [ Centurion ]

A może ktoś mi wysłać tego linka na gg? Numer 12459069.

03.01.2009
12:55
smile
[5]

Broken_Heart [ Konsul ]

10 sek w google...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.