KukasMan [ Centurion ]
Był tu taki wątek o Emo?
Witam no własnie byl tu taki wątek w którym koleś zapodał linka do stronki na której były masakryczne zdjęcia pewnej emo dziewczyny (było ich chyba z 30-40), logo strony to była jakaś mucha. Może ktoś pamięta?
Broken_Heart [ Konsul ]
Byl taki temat ale zostal usuniety
Volk [ Legend ]
Byl
KukasMan [ Centurion ]
A może ktoś mi wysłać tego linka na gg? Numer 12459069.

Broken_Heart [ Konsul ]
10 sek w google...