
Arkh [ Legionista ]
Lotr: Drużyna Pierścienia i czarny ekran
Oto mój problem. Zainstalowałem oryginalną grę Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia na swoim komputerze. Wcześniej grałem na starym PC i problemów nie było - gra się normalnie włączała. Teraz natomiast jedyne co widzę to czarny ekran. Inne gry działają bez problemu, czytałem na necie, że sporo osób ma taki problem.
Podobno jednym z rozwiązań kłopotu jest instalacja starych sterowników, ale posiadam kartę GeForce 8800GT i nie zamierzam zmieniać tych swoich, które działają wyśmienicie, na jakieś klasyki z czasów świetności GF 5xxx itp.
Może ktoś się spotkał z podobnym problemem i zna jego proste rozwiązanie ? Jeśli tak, bardzo prosiłbym o pomoc.
Zebius [ Konsul ]
To powinno pomóc:

Arkh [ Legionista ]
Tak, to pomogło i gra chodzi teraz bez problemu. Wielkie dzięki za pomoc!