GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Lotr: Drużyna Pierścienia i czarny ekran

03.01.2009
12:27
smile
[1]

Arkh [ Legionista ]

Lotr: Drużyna Pierścienia i czarny ekran

Oto mój problem. Zainstalowałem oryginalną grę Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia na swoim komputerze. Wcześniej grałem na starym PC i problemów nie było - gra się normalnie włączała. Teraz natomiast jedyne co widzę to czarny ekran. Inne gry działają bez problemu, czytałem na necie, że sporo osób ma taki problem.
Podobno jednym z rozwiązań kłopotu jest instalacja starych sterowników, ale posiadam kartę GeForce 8800GT i nie zamierzam zmieniać tych swoich, które działają wyśmienicie, na jakieś klasyki z czasów świetności GF 5xxx itp.

Może ktoś się spotkał z podobnym problemem i zna jego proste rozwiązanie ? Jeśli tak, bardzo prosiłbym o pomoc.

03.01.2009
13:18
[2]

Zebius [ Konsul ]

To powinno pomóc:

03.01.2009
13:33
smile
[3]

Arkh [ Legionista ]

Tak, to pomogło i gra chodzi teraz bez problemu. Wielkie dzięki za pomoc!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.