GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pizzerie warte uwagi

03.01.2009
12:26
[1]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

Pizzerie warte uwagi

Zamawiam niedługo pizze i zastanawiam się jaką wybrać. Nie ma tu raczej nikogo z mojego miasta więc pytam się o pizzerie które mają "sieci" w Polsce.
Wykluczam:

-TelePizza (bardzo dobra ale droga)
-HaloPizza
-Pizza OK
-Pizza Hut
-DaGrasso (nie mam w mieście niestety)

Co polecicie?

03.01.2009
12:27
[2]

dlaczego ja [ Konsul ]

dominium

03.01.2009
12:28
[3]

power gracz [ Konsul ]

DIABLO :)
dobre sa
nie kierowac sie nazwa,nie sa ostre ;p
ale nie jest dobrze znana ta firma :(

03.01.2009
12:29
smile
[4]

Kacik [ Konsul ]

Ehh nie znam dużo pizzeri więc polecam Makdonald... :D

03.01.2009
12:31
[5]

Awerik [ Carioca ]

Czemu wykluczasz "Pizzę Hut"?

03.01.2009
12:32
[6]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

Wykluczam, bo też nie ma u mnie w mieście, a pozatym nigdy mi nie smakowała :P

03.01.2009
12:33
[7]

provos [ Clandestino ]

Sieciówki? Wszystkie to syf, najgorszy chyba to Telepizza. Najlepiej znaleźć jakąś lokalną pizzerię, dysponującą prawdziwym piecem oraz gościem, który potrafi robić ciasto do pizzy.

03.01.2009
12:33
[8]

Max_101 [ Mów mi Max ]

Pizza Hut... nie drogo i masz dość dużo do wyboru. A jaką lubisz pizze?


OMG jeśli sądzisz, że za pizze o średnicy 10cm powinno się płacić 30 zł to powodzenia ...

03.01.2009
12:37
[9]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

Diablo ani Dominium nie ma ... Gorzów Wielkopolski miasto

03.01.2009
12:38
smile
[10]

Kacik [ Konsul ]

Max 10cm? Te pizze są większe i tańsze. Wiem co jem i zamawiam. :)

03.01.2009
12:39
[11]

Awerik [ Carioca ]

Pizza Hut Ci nie smakowała? :O

Generalnie to zgadzam się z provosem. Większość sieciowych pizzerii nie jest godna uwagi.

03.01.2009
12:39
smile
[12]

Conspiracy1994 [ Pretorianin ]

Ja uwielbiam pizze z TelePizza, a najlepsze jest to, że wystarczy zadzwonić i gościu ci sam przynosi prosto do chaty.

03.01.2009
12:42
smile
[13]

Volk [ Legend ]

a najlepsze jest to, że wystarczy zadzwonić i gościu ci sam przynosi prosto do chaty.

tak jak w kazdej innej pizzerii ;P

03.01.2009
12:43
[14]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Zgadzam się z grubsza z provosem... Lubie wprawdzie pizze z Pizzy Hut lub DaGrasso, ale żadna z tych nie umywa sie do "prawdziwych", nie sieciowych pizzeriii

03.01.2009
12:43
[15]

eT x BanDzaii [ Konsul ]

W Krk mamy boską pizze Pizzeria "Husajn"..mają swietne 60cm zajebiscie smaczne i cenowo nie rozrywające portfela czy mają siedzibe poza Krk tego to juz niewiem ale jak dla mnie warto z Krk nawet zamowic:P

03.01.2009
12:43
[16]

Kacik [ Konsul ]

Conspiracy1994 yy każda pizzeria (nawet ta lokalna) przywozi do domu O_o wystarczy chwycić ulotkę i zadzwonić :P

03.01.2009
12:47
[17]

eJay [ Gladiator ]

provos ma rację - seiciowe pizzerie robią trochę wszystko na odwal. Zarówno ciasto jak i smak są mocno przeciętne w tych "luksusowych" sieciach. Góruje w tym Pizza Hut i Telepizza. Najlepiej wybrać się do jakiejś mniejszej pizzerii, gdzie kucharzem jest gość z wykształceniem gastronomcznym i doświadczeniem, a ne studentem tymczasowo dorabiającym.

03.01.2009
12:52
smile
[18]

Saul Hudson [ Senator ]

Pizza Hut ma zniżki dla studentów

03.01.2009
12:53
[19]

Backside [ Senator ]

Dominium pizza jest bardzo ok - wiele razy zamawiałem i prawie zawsze byłem zadowolony.


Nie rozumiem czemu pojawiają się porównania z pizzeriami "stacjonarnymi" - to oczywiste, że małe lokale mają znacznie lepszą pizzę niż sieciówki (nawet Dominium na Chmielnej serwuje lepszą niż "wysyłkowo"), ale gość chce sobie zamówić, a nie iść na miasto w poszukiwaniu lepszej pizzy.

Zresztą wcale mu się nie dziwię - na dworze zimno, a jak się ma samemu iść... :)




Ja uwielbiam pizze z TelePizza, a najlepsze jest to, że wystarczy zadzwonić i gościu ci sam przynosi prosto do chaty. - :o

03.01.2009
12:54
[20]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Backside: u mnie każda mała pizzeria ma dostawy do domu

03.01.2009
12:56
smile
[21]

Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]

Lol, ja się jeszcze nie spotkałem żeby jakaś stacjonarna, niesieciowa pizzeria nie serwowała do domu...

03.01.2009
13:07
[22]

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]

W sumie to przyzwyczajony jestem kupować w Pizza Hit (jakaś mniejsza kuzynka Hut :)), bo w mieście, w którym studiuje mam ją po drodze i jest długo otwarta także nie mam sytuacji, że będę głodował jak skończę zajęcia po 22.

Generalnie to sprawdziłem też kilka innych firm i najbardziej smakuje mi taka pizza, która:
- ma dużo ciasta, nie musi być wielka, ale musi być gruba i mieć dużo ciasta,
- szynka, salami ew. pieczarki,
- dodatki: kukurydza, papryka, sos czosnkowy,
- może być jeszcze czymś mocniejszym przyprawiona, np. tabasco :)

Nienawidzę:
- jak jest mało ciasta (może być wielka, ale co mi z tego jak nie ma głębi? :P),
- anchois, tuńczyka i tego typu wynalazków,
- ogórków w pizzy... *_*
- ketchupu, jak nie ma sosu czosnkowego jem bez ketchupu

W sumie odpowiednie pozycje z Pizza Hit spełniają moje wymagania. Zdarza mi się też (jak nie chce mi się czekać) kupić dwa kawałki pizzy z budki "zapiekankowej" :), jeden kosztuje 5zł, gość je cały czas podgrzewa i nie są takie najgorsze.

Nie polecam Ci żadnej konkretnej firmy, bo w każdej znajdziesz coś słabszego i coś dla siebie (ewentualnie ilość ciasta w zależności od tego czy lubisz/czy nie może załatwić sprawę). Spróbuj znaleźć jakieś oferty i zorientuj się z czym pizze przyrządzają, dowiedz się też ile ciasta dodają do pizzy.

Najlepiej to wszystko testować empirycznie, bo co ludzie to gusta smakowe. Kilka razy się sparzysz, ale wreszcie coś znajdziesz. Próbuj.

03.01.2009
13:13
[23]

orzinn [ GOD LIKE ]

Picolo czy jakoś tak mam do niej 100m może. Meksykańska pizza rządzi

03.01.2009
13:15
[24]

Gaborone [ Pretorianin ]

DaGrasso
Dobra, duża, tania i do tego dwa pyszne sosy <mniam>

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.