GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czym podłaczyć komputer do TV LCD aby...

03.01.2009
12:10
[1]

grompablo [ Ocaleniec ]

Czym podłaczyć komputer do TV LCD aby...

uzyskać rozdzielczość FHD

Wyczytałem, że najlepiej D sub

03.01.2009
12:12
[2]

Loczek [ El Loco Boracho ]

HDMI?

03.01.2009
12:15
[3]

mycha921 [ Invisible ]

DVI lub HDMI w ostateczności d-sub

03.01.2009
12:16
[4]

dlaczego ja [ Konsul ]

Czym podłaczyć komputer do TV LCD

KABLEM

03.01.2009
12:18
[5]

grompablo [ Ocaleniec ]

W komputerze mam DVI
Podobno DVI podłączone do HDMI nie daje "możliwości" ustawień windowsowskich, jak jest w przypadku podłączenia kompa i monitora.

Czy to prawda ?
Odpowiadajcie tylko wtedy jak macie to sprawdzone

03.01.2009
12:20
[6]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

DVI-D daje Ci to samo co HDMI.

03.01.2009
12:21
[7]

mikmac [ Senator ]

w teorii po porcie hdmi powinny pojsc tylko i wylacznie telewizyjne sygnaly czyli 720p, 1080i, 1080p oraz starsze PALowe.
Jednak w praktyce to bardoz zalezy od producenta TV i czesto mozna uzyskac rozdzielczosci komputerowe.
Czesc TV ma dodatkowo ograniczenia na sygnaly z PC i moze nie chciec wprost przyjac np wiecej niz 1400x1050 - wtedy trzeba zastosowac KONKRETNE ustawienia zarowno w sterownikach jak i TV.
Dodatkowo po laczu VGA WIEKSZOSC TV na rynku ma ograniczenia rozdzielczosci mniej wiecej do starego HDready.

03.01.2009
16:43
[8]

grompablo [ Ocaleniec ]

Czyli lepiej brac TV który ma wejścia D sub lub DVI ?
a co jesli ma tylko S-video ?

Chodzi mi o to czy osiągne z komputera rozdzielczość Full HD bo jak nie to będe brał HD ready

03.01.2009
16:47
[9]

Snakepit [ aka Hohner ]

jasne ze sie osiagnie, moim zdaniem najlepiej przez d-sub, przynajmniej ja mam zle doswiadczenia z dvi...a d-sub sam wszystko ustawil

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.