
Punk z Woodstocku [ Dancehall god ! ]
ZAGADKA ! Fajna :)
Otóż jeśli na dworze jest 0*C, to jaka będzie temperatura gdy będzie dwa razy zimniej ?
Nie wiem, tzn. wiem jaka, ale wy wiecie ?
odpowiadajcie !! :)
ppaatt1 [ Trekker ]
Prawdziwe punki nie zadają zagadek.
grompablo [ Ocaleniec ]
zapewne połowa maksymalnej ujemnej temperatury

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]
Stare, należy po prostu zmienić skalę temperatury.
<--- [2]

DeathComander [ Centurion ]
potwierdzam [2] ;P
orzinn [ GOD LIKE ]
W C to 0 w F nie chce mi się liczyć ;p

Halucyn89 [ Senator ]
Jak ja kocham gdy mówią o prawdziwych Punkach
tchesyek [ Pretorianin ]
Zmieniamy na F, mnożymy, potem znów zmieniamy na C. Ale nie chcę mi się tego liczyć :P
Tymbarkus [ Konsul ]
Po co na F? Prosciej i wygodniej bedzie na K.
ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]
coś koło -300*, gdzieś tak chyba. Ostatnio w takiej książce z zagadkami fizycznymi była zagadka ile to jest dwa razy cieplej niż 27* i nie wiem właściwie skąd wyszło, że 327* :P
Katane [ Rainwalker ]
136,575 K

K4B4N0s [ Filthy One ]
Nie prosciej w Kelvinach? :P
0`C w Kelvinach to nic innego jak 273K.
273/2=136,5K
-273+136,5=-136,5`C
ew. 2 rozwiazanie: 0`C.
Niedoprecyzowane pytanie.
A w ogole to gdzie ta fajna zagadka?

kub12 [ Mangekyo Sharingan ]
W Kelvinach trzeba policzyć ;P
Mazio [ Mr Offtopic ]
a jaki jest czynnik chłodzenia wiatrem?

orzinn [ GOD LIKE ]
To ja dam zagadkę. Co to za zwierzęta co istnieją ALE nie żyją ??
mazio----IMO??
Khameir [ Pretorianin ]
Martwe zwierzęta?!

Cros1sman [ Centurion ]
Dinozaury xD :P
ppaatt1 [ Trekker ]
koza z nosa :)

Cros1sman [ Centurion ]
-----> [18]
Marecki_KG [ Centurion ]
co macie z fizyki/matmy xD ??
Loczek [ El Loco Boracho ]
Hmm... czy tylko mi wydaje sie, że ta zagadka jest bzdurna? :P
Moim zdaniem, o ile pytanie jest zadane o temperature w skalii celsjusza, w takiej skali również powinno prowadzić sie obliczenia. Nie wiem, jak to wygląda z punktu widzenia fizyki, więc mogę się mylić, ale ja odpowiedziałbym, że 0 :)

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
[14]
Grochówka?

|RESPECT| [ Pretorianin ]
ja wiem !! xD
Zue Mamóty !
kubomił [ Don't Worry, I'll MANAGE ]
[20]-----------> i tu mogę się pochwalić. 3 i 3 :D
orzinn [ GOD LIKE ]
[18] na dobrej drodze :D jeszcze 2
X@Vier455 [ Generaďż˝ ]
Pamiętaj cholero, nie dziel przez zero. xD
Cros1sman [ Centurion ]
To i ja dam jakas zagadke
Ma poczatek,lecz trudno go znalezc
Ma bieg,lecz nie chodzi wcale,
Ma koryto,lecz z niego nie jada
Czasem szepcze,ale nic nie gada?
EDIT: ----> [28] nieee, xD nawet blisko nie byles :P
EDIT2:-----> [29] widze ze Kinga tez czytasz :]
dolomith [ Generaďż˝ ]
bąk z dupy ?? :P
ppaatt1 [ Trekker ]
[27] rzeka
provos [ Clandestino ]
Cros1sman - strumień.
orzinn [ GOD LIKE ]
[28] jeszcze jedno i wszystkie :D
ppaatt1 [ Trekker ]
widze ze Kinga tez czytasz :]
czasem się zdarza :)

maviozo [ Man with a movie camera ]
Pawia można puścić.
orzinn [ GOD LIKE ]
No i to wszystkie ale chyba jest jeszcze kot z głowy ;p zagadkę tą dostałem od kumpla w tibi :D parę lat temu

Santaix [ Centurion ]
[27] Fiat 126p ? xD

Gaborone [ Pretorianin ]
Moja zagadka:
Ile to jest 3+3*3
|LoW|Snajper [ Senator ]
12
tauren [ Pretorianin ]
Prawdziwi punkowie nie robią zagadek.
Ale co do zagadki mi wychodzi 0
Bart2233 [ Generaďż˝ ]
A co to znaczy 2 razy zimniej?
No bo załóżmy że mamy -2C 2 razy zimniej to będzie -4C no i niby logiczne, ALE przecież nie będzie nam 2 razy zimniej tylko trochę w końcu to różnica 2 stopni.
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
Będzie 0 stopni C bo od 0 nie podzielimy. 2 : 0 = 0
Loczek [ El Loco Boracho ]
O Bart poruszył tu sedno sprawy. Co znaczy "2 razy zimniej"? Zimno z tego co wiem, nie jest wielkością wymierną. Wielkością wymierną jest temperatura. A tą określa się w danej skali...
"Będzie 0 stopni C bo od 0 nie podzielimy. 2 : 0 = 0"
chyba 0:2=0, bejbe :)