GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy ktoś wygrał w parker-xbox360

03.01.2009
11:54
smile
[1]

rafi1999 [ Legionista ]

Czy ktoś wygrał w parker-xbox360

ja gram parker-xbox360 od 3 mięsiency i do tej pory nic nie wygrałem :(

03.01.2009
12:00
smile
[2]

Regis [ ]

mięsiency

03.01.2009
12:01
smile
[3]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

miesięncy

padłem

03.01.2009
12:02
[4]

Darth Wiader [ Centurion ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8470729&N=1

Chyba jednak ktoś wygrał. :)

03.01.2009
14:20
[5]

dlaczego ja [ Konsul ]

ooo tak


Czy ktoś wygrał w parker-xbox360 - dlaczego ja
03.01.2009
14:36
[6]

tankem3 [ sergant Hale ]

29.49??? to nie fake? słyszałem ze Xboxy360 są od 55 do 60 sekund

03.01.2009
14:41
[7]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

Ja juz wygrlem 5.

Jest prosty sposob, wystarczy

03.01.2009
14:42
smile
[8]

Arxel [ Legend ]

Yhm..
Po trzech dniach grania


Czy ktoś wygrał w parker-xbox360 - Arxel
03.01.2009
14:54
[9]

Darth Wiader [ Centurion ]

Arxel - tak z ciekawości, przyszła już konsola?

03.01.2009
14:56
[10]

unclesam [ Konsul ]

Arxel wątpię, czy ta konsola przyjdzie :D

03.01.2009
14:58
smile
[11]

Arxel [ Legend ]

Regulamin podaje, że nagrody powinny przyjść do 42 dni, wiec jeszcze muszę poczekać.
unclesam - najprostszy labirynt, wyuczony do oporu, dobra myszka, bardzo sprawna dłoń itd. Wszystko jest możliwe.

03.01.2009
14:59
smile
[12]

Gaborone [ Pretorianin ]

To jak tu chodzi o czas to ja nawet nie mam szans na wygranie okruszka :/

Mi zostaje 1 sekunda :/

03.01.2009
15:05
smile
[13]

-=Esiu=- [ Everybody lies ]

to w to można jeszcze grać czy czegoś nie rozumiem ?

Czas trwania loterii promocyjnej obejmuje okres od dnia 1 sierpnia 2008 r. do dnia
31 grudnia 2008 r ?

03.01.2009
15:08
[14]

dlaczego ja [ Konsul ]

a wie ktos co to może być?
znalazłem takie zdjęcie na google image i nie wiem czy to jest fotomontaż czy cos...


Czy ktoś wygrał w parker-xbox360 - dlaczego ja
03.01.2009
15:11
[15]

Darth Wiader [ Centurion ]

Tu raczej nie chodzi o czas, bo ja przeszedłem "na skróty" i zostało mi równo 60:00 (czyli nawet 1 setna nie poszła) i nic nie wygrałem. :|

03.01.2009
15:12
[16]

Chudy The Barbarian [ Senator ]

Pacc coming? Od razu widać, że to wynalazek jakiegoś tibijczyka.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.