
rafi1999 [ Legionista ]
Czy ktoś wygrał w parker-xbox360
ja gram parker-xbox360 od 3 mięsiency i do tej pory nic nie wygrałem :(

Regis [ ]
mięsiency

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
miesięncy
padłem
Darth Wiader [ Centurion ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8470729&N=1
Chyba jednak ktoś wygrał. :)
tankem3 [ sergant Hale ]
29.49??? to nie fake? słyszałem ze Xboxy360 są od 55 do 60 sekund
stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]
Ja juz wygrlem 5.
Jest prosty sposob, wystarczy
Darth Wiader [ Centurion ]
Arxel - tak z ciekawości, przyszła już konsola?
unclesam [ Konsul ]
Arxel wątpię, czy ta konsola przyjdzie :D

Arxel [ Legend ]
Regulamin podaje, że nagrody powinny przyjść do 42 dni, wiec jeszcze muszę poczekać.
unclesam - najprostszy labirynt, wyuczony do oporu, dobra myszka, bardzo sprawna dłoń itd. Wszystko jest możliwe.

Gaborone [ Pretorianin ]
To jak tu chodzi o czas to ja nawet nie mam szans na wygranie okruszka :/
Mi zostaje 1 sekunda :/

-=Esiu=- [ Everybody lies ]
to w to można jeszcze grać czy czegoś nie rozumiem ?
Czas trwania loterii promocyjnej obejmuje okres od dnia 1 sierpnia 2008 r. do dnia
31 grudnia 2008 r ?
dlaczego ja [ Konsul ]
a wie ktos co to może być?
znalazłem takie zdjęcie na google image i nie wiem czy to jest fotomontaż czy cos...
Darth Wiader [ Centurion ]
Tu raczej nie chodzi o czas, bo ja przeszedłem "na skróty" i zostało mi równo 60:00 (czyli nawet 1 setna nie poszła) i nic nie wygrałem. :|
Chudy The Barbarian [ Senator ]
Pacc coming? Od razu widać, że to wynalazek jakiegoś tibijczyka.