GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Narty - pomoc w wyborze :)

03.01.2009
11:41
[1]

Czamber [ Czamberka ]

Narty - pomoc w wyborze :)

Witam,

Mam nadzieję, że uzyskam od Was pomoc w wyborze nart.

Chcę kupic narty używane [ z wiązaniami ] za około 200 - maksymalnie 300 zł.

Narty będę kupowac na allegro i po prostu mam poważny problem - nie znam się za bardzo na sprzęcie a ofert sprzedaży jest bardzo dużo.
Mój wzrost to 171 cm, waga 55 kg [ kobieta jakby ktoś nie wiedział ].
Narty dla średnio zaawansowanego użytkownika.
Najlepiej carvingi.

Na co mam zwrócic szczególną uwagę wybierając narty na allegro?
Bardzo proszę o pomoc, narty muszę kupic najlepiej w tym tygodniu.

Kilka moich propozycji - co o tym myślicie?







03.01.2009
11:44
[2]

Czamber [ Czamberka ]



a co sądzicie o tych?

03.01.2009
11:52
[3]

ch00dy [ Konsul ]

moim zdaniem te najlepsze beda



tyle ze nie wiem jakiej jakosci narty robi ta firma...

generalnie dla srednio zaawansowanego narciarza powinna byc narda srednio miekka z ostra krawedzia zeby latwo wchodzi w zakret..do tego przod powinien byc szeroki zeby miala odbra trakcje a nie gleba na kazdym lodzie...narta jest dosyc dorbze taliowana wiec mysle ze bedzie ona najodpowiedniejsza dla Ciebie
a i wzrostem jest dobra bo jest 15 cm krotsza od Twojego wzrostu
pozdrawiam
ch00dy

edit
chociaz te salomony crossmaxy z tego linka

tez sa niczego sobie...
jeszcze lepsze taliowanie...szersza narta...tylko czy cena CI odpowiada bo jesli tak to jednk bym sie na nie skusil tylko ze poprostu nie zauwazylem tego linka

03.01.2009
12:05
[4]

Czamber [ Czamberka ]

Cena tych drugich też może byc.
Do 300 zł jestem gotowa zapłacic.

Po prostu tyle tego jest na allegro, że nie wiem co wybrac :(

jeszcze znalazłam:



najbardziej mi się podobają [wizulanie] te:
tylko nie wiem do jakiej ceny wylicutują i ile warto za nie dac ...

03.01.2009
12:34
[5]

ch00dy [ Konsul ]

moim zdaniem za te


warto dac 300 zl maksymalnie tak mi sie zdaje:)
sa one w dobyrm stanie nawet jak na narty uzywane...slizg nie jest porysowany,widac ze byly woskowane...
a i firma dobra:)

to tylko takie zkromne moje zdanie;)
pozdrawiam ch00dy

03.01.2009
12:41
[6]

Czamber [ Czamberka ]

dzięki :)
będę obserwowac ta aukcje.

może jeszcze ktoś chciałby się wypowiedziec na temat moich propozycji/. [ albo zaproponuje cos alternatywnego ] - im wiecej bede wiedziec tym lepiej :D

03.01.2009
19:22
[7]

Czamber [ Czamberka ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.