GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karta grafiki

03.01.2009
11:34
[1]

FisherSC [ Konsul ]

Karta grafiki

W jaki sposób ona może się spalić w PC?

03.01.2009
11:40
[2]

...NathaN... [ The Godfather ]

A co? Rodzice nie chcą ci dać na nową?

03.01.2009
11:41
[3]

Scofield [ Brains of the outfit ]

W jaki sposób ona może się spalić w PC?

Poprzez nadmierna temperature?

03.01.2009
11:41
[4]

PitbullHans [ Things Will Be Different ]

Włącz Crysisa na VeryHigh(1900x1200)z AAx16Q. Efekt gwarantowany...

03.01.2009
11:41
[5]

Lethos [ Cyborg ]

jaka masz? Jak jakąś 32 MB to zagraj w Crysisa na Full Detalach to zobaczysz.

03.01.2009
11:41
[6]

FisherSC [ Konsul ]

Żal mi Ciebie, smutno mi że masz 10 lat, ale ja jestem już pełnoletni i chcę żeby odpowiedziano mi na moje pytanie?

03.01.2009
11:42
[7]

FisherSC [ Konsul ]

Mam 7300GS 512MB, jak to zrobic?

03.01.2009
11:45
[8]

Auxarius [ 117 ]

Odpal FurMark to masz wysoką (bardzo) temperaturę gwarantowaną.
Aczkolwiek nowe układy przy wykryciu przegrzania po prostu się wyłączają więc nie będzie to takie proste, ale po kilku dojściach do 110*C pewnie w końcu ją szlag trafi.

p.s. gwarancja nie obejmuje zwykle uszkodzeń termicznych.

03.01.2009
11:48
[9]

FisherSC [ Konsul ]

Co to jest FurMark?

03.01.2009
11:51
[10]

Sharky [ Renegat ]

Termicznie - siada chlodzenie GPU, przegrzewa sie i pali. Albo elektrycznie - z powodu usterki karta dostaje za wysokie napiecie i leci dymek.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.