GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Battle for Wesnoth - świetna, darmowa strategia turowa!

03.01.2009
10:51
smile
[1]

NeroTFP [ Kolejorz & Barca ]

Battle for Wesnoth - świetna, darmowa strategia turowa!

Witam!

Bitwa o Wesnoth to turowa strategia fantasy z elementami RPG. Rozprowadzana jest na licencji GNU GPL. Działa na wielu platformach komputerowych. Gra jest dostępna aż w 44 językach (tym polski). Cele gry zmieniają się zależnie od typu rozgrywki i scenariusza: od wyeliminowania wszystkich nieprzyjacielskich dowódców, przez osiągnięcie konkretnego celu na mapie po utrzymanie się przez określony czas. Gra posiada wbudowane kampanie, które zawierają mnóstwo scenariuszy. Jest również opcja multiplayer i opcja, która pozwala na tworzenie własnych scenariuszy. Z internetu można pobrać wiele dodatkowych, które znacznie przedłużą rozrywkę. Gra ma wbudowany system ściągania. Wystarczy otworzyć spis misji, wybrać intersującą i po chwili mamy ściągniętą i zainstalowaną. Gra jest ciągle rozwijana.

Więcej o grze:



Grafika nie jest na najwyższym poziomie, ale również nie jest zbytnio odrażająca. Ściężka dźwiękowa jest miła dla ucha.

Download:

Wersja 1.4.7 (stabilna):
Windows:
Linux:

Wersja 1.5.7 (testowa):
Windows:
Linux:

Wersje na pozostałe platformy można pobrać na oficjalnej stronie produktu:


Przykładowe screeny:



Serdecznie polecam tą produkcję! Darmowych gier o takiej grywalności jest na prawdę mało, więc korzystajmy z tego.

Zapraszam!

03.01.2009
13:17
smile
[2]

NeroTFP [ Kolejorz & Barca ]

Up!

Może ktoś się skusi :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.