GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

beyond good & evil

03.01.2009
10:43
smile
[1]

misiecki555 [ Legionista ]

beyond good & evil

jak sie zapisuje gre bo tak to gra ekstra

03.01.2009
11:00
[2]

wielebny_666 [ Generaďż˝ ]

z tego co pamietam to w grze sa takie porty komputerowe do ktorych Jade sie podlacza (jeden na pewno jest na jej wyspie) oddajac zdjecia itp i tam jest opcja zapisywania gry

03.01.2009
12:41
smile
[3]

misiecki555 [ Legionista ]

no sa takie komputery i donih plyty sie wklada a pytanie przeszlem takiego duzego potwora podobnego do dzdzownic i co dalej pomuzcie bo ja sie w tym nie lapie a mam juz 4 serca w domu sa poukrywane w garazu mammo juz bylem tylko potej dżdżownicy co dale?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.