
misiecki555 [ Legionista ]
beyond good & evil
jak sie zapisuje gre bo tak to gra ekstra
wielebny_666 [ Generaďż˝ ]
z tego co pamietam to w grze sa takie porty komputerowe do ktorych Jade sie podlacza (jeden na pewno jest na jej wyspie) oddajac zdjecia itp i tam jest opcja zapisywania gry

misiecki555 [ Legionista ]
no sa takie komputery i donih plyty sie wklada a pytanie przeszlem takiego duzego potwora podobnego do dzdzownic i co dalej pomuzcie bo ja sie w tym nie lapie a mam juz 4 serca w domu sa poukrywane w garazu mammo juz bylem tylko potej dżdżownicy co dale?