loleczek00 [ Konsul ]
Uwaga na fa³szywe e-maile od z³odzieji!!
W³¹czam pocztê patrzê,dosta³em maila od "[email protected]".Treœæ tego listu:
Witamy,
Z okazji nowego roku 2009 allegro postanoiwilo oddac swoim uzytkownikom darmowe prawo do wystawiania aukcji internetowych.
Kazdemu uzytkownikowi przeznaczono 10 darmowych dowolne aukcje internetowe.
Posiadane przez nas dane wskazuj¹, ¿e wlascicel tego konta na Allegro.pl nie skorzystal z darmowych aukcji
w celu aktywacji powyzszych bonusow prosimy o zalogowanie siê na :
Informujemy tak¿e, ¿e zgodnie z zaakceptowanym podczas rejestracji Regulaminem,
Jeœli masz w¹tpliwoœci i chcia³byœ odpowiedzieæ na ten e-mail, skorzystaj z poni¿szego odnoœnika do formularza kontatkowego:
Uwaga: kontakt w inny sposób ni¿ poprzez powy¿szy odnoœnik (link) mo¿e znacz¹co wyd³u¿yæ czas reakcji.
--
Z powa¿aniem,
Zespó³ Allegro
Jak wiemy,nie ma allegro.yoyo.pl,dlatego ostrzegam!

£ysack [ Przyjaciel ]
to w ogóle któraœ poczta nie odrzuca nadawców z takim adresem jako spamu?
Hiacynt [ Konsul ]
Jak ktos sie na to nabierze to bardzo dobrze, idiotow trzeba sie pozbywac z allegro :)
loleczek00 [ Konsul ]
To moja staara poczta na onecie ^^ Wiêc nie wiem,nie wnikam,tylko ostrzegam ^^ .

Loczek [ El Loco Boracho ]
Dok³adnie to samo co Hiacynt chcia³em napisaæ. Nie wiem jakiego kalibru idiot¹ trzeba byæ ¿eby sie nabraæ na coœ takiego :P
EDIT: i ten szyfrowany adres :D :D
£ysack [ Przyjaciel ]
po zalogowaniu wyskakuje informacja:
"Wys³ano wiadomoœæ e-mail na adres [email protected]!
form2mail - darmowy formularz do otrzymywania e-mail na poczte ze strony internetowej, na kredyt ;)"
da siê dziada jakoœ wyœledziæ? :)
Hiacynt [ Konsul ]
Ja mu juz przeslalem gorace pozdrowienia :)
Auxarius [ 117 ]
Bardziej mnie ciekawi jakiego kalibru idiot¹ trzeba byæ aby stworzyæ coœ takiego, po czym ujawniæ mail na jaki wysy³ane s¹ dane..
Lethos [ Cyborg ]
Mi chyba przys³ali z 10 waidomoœci o jakiœ szwajcarskich zegarkach.
Davidian [ Generalissimus ]
Otrzyma³ ju¿ mily login i has³o.
Zastanawiam sie jeszcze nad mail bomberem na ten adres

Roko [ Genera� ]
parê dni temu dosta³em maila z angielskiej "kancelarii prawnej" ze zmar³y parê lat temu
milioner pozostawi³ 31 mln dolarów, i czêœæ z tego jest moja :))
£ysack [ Przyjaciel ]
jego aukcja na allegro:)
Auxarius [ 117 ]
Jezu, czyli mozgh to faktycznie ta sama osoba równie¿? Wnioskuje po debilizmie tego pana - to jednak jest mo¿liwe.
Kto produkuje takich je³opów?
Karl_o [ maniaC ]
Dokladnie jak juz ktos napisal, jesli ktos sie na to nabierze to dobrze, bo trzeba byc naprawde niedorozwinietym, zeby sie zczaic, ze cos jest nie tak. Poza tym wszyscy zawsze ostrzegaja, ze NIE MOZNA NIGDY korzystac z takich propozycji jak logowanie sie w podanym linku.

Karl_o [ maniaC ]
P.S.
Jak macie chwilke to powysylajcie gosciowi troche spamu. Niech zobaczy jakie to przyjemne uczucie :) Ja osobiscie troche juz tego wyslalem :)
Ciekawy Fryzjer_ [ Pretorianin ]
fuck it
loleczek00 [ Konsul ]
UP
Na tej aukcji,w zdjêciu jest key logger ^^ Uwaga jeœli ktoœ nie ma anty-wira.
graf_0 [ No¿ownik ]
Hehehe, ta phisingowa strona allegro jest œwietna :)
Ciekawe czy konto na yoyo za³o¿y³ na swoje dane .
_agEnt_ [ Tajniak ]
Keylogger jest w obrazku .png? Niech ktoœ wyt³umaczy..