Masakiero [ Pretorianin ]
Sterownik Graficzny G-force 9500 GT
Elo, poszukuje sterowników do G-force 9500 GT na windows XP HOME. . .
Wiem, wiem widnows jest tylko chwilowy, nie mam w tej chwili dostępu do innego oprogramowania.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc, zainstalowalem sterownik:
66[1].93_win2kxp_english
Lecz nic nie daje nadal ekran sie "przycina" przy przesuwaniu folderów i w menadzerze urządzeń nie ma zainstalowanego sterownika zgodnego z VGA.
Będę wdzięczny za pomoc w uzyskaniu sterów.
Pozdro.

DJ Pinata [ Subterranean ]
Masakiero [ Pretorianin ]
I co mam tu według Ciebie znalezc ?
Bo mi się udaje tylko to:
180.48_geforce_winxp_32bit_english_whql
a te są za nowe na XP HOME...
Kolory wyswietlaja sie w 4 bitach --,-- .