GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Virus.Win32.Virut.q - co on robi? :)

03.01.2009
10:21
[1]

Łysack [ Przyjaciel ]

Virus.Win32.Virut.q - co on robi? :)

Zainstalowałem sobie system, bezpośrednio po systemie antywiruska, szybki skan i..
ponad 2000 wirusów na świeżym systemie - wszystkie o tej samej nazwie: Virus.Win32.Virut.q

Co on robi? Osobiście nie zauważam jego obecności na komputerze, ale Kaspersky blokuje mi dostęp do wielu aplikacji, szczególnie, że ten wirus jest na chyba wszystkich plikach systemowych:)

03.01.2009
10:26
[2]

jojko999 [ Generaďż˝ ]

widać instalowałeś system:
a. na zawirusowanej partycji
b. z zawirusowanej instalacji

o wirusie poczytaj tu:

03.01.2009
10:30
[3]

Łysack [ Przyjaciel ]

cały dysk prosto po formacie
płyta instalacyjna w zasadzie nówka sztuka;)

a co do strony kasperskiego - dałoby radę tak chociaż pobieżnie przetłumaczyć co tam o wirusie piszą?

03.01.2009
11:07
[4]

nagytow [ Firestarter ]

Infekuje exeki, otwiera backdoora, moze sciagnac pliki i zrobic z kompa zombie.
Tak to jest jak sie podlacza kompa do sieci po instalce przed wrzuceniem antywirusa i firewalla ;)

03.01.2009
11:09
[5]

Łysack [ Przyjaciel ]

1. instalka systemu
2. antywirus z płyty
3. podłączenie do sieci:)

ale na drugim i trzecim kompie też go mam;P mimo antywirusów - tylko kaspersky go wykrywa:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.