GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

HP 2133

03.01.2009
10:05
[1]

rafizzz [ Konsul ]

HP 2133

Witam. Co powiedzielibyście o tym maleństwie?! Warto go kupić za 1zł w abonamencie( 89zł ) z Ery z internetem 7,2 MB/s ??....Wydaję się bardzo fajny, jak na te rozmiary:)


HP 2133 - rafizzz
03.01.2009
10:21
[2]

palpe [ Konsul ]

bierz. mały, internet szybki no i nie za drogi. co tu się zastanawiać?

03.01.2009
10:55
[3]

rafizzz [ Konsul ]

A wyczytałem że po wykorzystaniu limitu transferu 1 GB...następuje zwolnienie prędkości połączenia...czyli nie wie ktoś jak to wygląda..? Dopłacam...spodziewam się prędkości 256 kb/s >./??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.