rafizzz [ Konsul ]
HP 2133
Witam. Co powiedzielibyście o tym maleństwie?! Warto go kupić za 1zł w abonamencie( 89zł ) z Ery z internetem 7,2 MB/s ??....Wydaję się bardzo fajny, jak na te rozmiary:)
palpe [ Konsul ]
bierz. mały, internet szybki no i nie za drogi. co tu się zastanawiać?
rafizzz [ Konsul ]
A wyczytałem że po wykorzystaniu limitu transferu 1 GB...następuje zwolnienie prędkości połączenia...czyli nie wie ktoś jak to wygląda..? Dopłacam...spodziewam się prędkości 256 kb/s >./??