
sugibejbs [ Pretorianin ]
Urodzinowe życzenia dla Promyczka..303 :)
Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam...
Zdrówka i spełnienia marzeń!!

Deadly.Chancellor [ Konsul ]
Sto lat:)
A teraz polewaj:)
Dasz mi swój numer?

Saul Hudson [ Senator ]
Promyczkowi nie złożę standardowych życzeń o wszach i wielbłądach, a więc wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i spełnienia marzeń!

Kanon [ Befsztyk nie istnieje ]
Zdrówka :)

Punk z Woodstocku [ Dancehall god ! ]
Zdrowia, szczęścia, pomy(ś)lności z okazji urodzin dla Promyczka303 życzy Julek aka. Punk z Woodstocku ; )
mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Najlepszego!

Selman [ Wings for Marie ]
sto lat

Laios [ Ziom Al ]
Najlepszego !!! :*
Mamy prawie tego samego dnia :D tylko ze ja 29 listopad ;]]]

s1ntex [ Generaďż˝ ]
Wszystkiego dobrego ;*

Lethos [ Cyborg ]
Sto lat!
Fear2 [ Konsul ]
Niby tylko promyczek, a naprawdę słońce tego forum ;). Najlepszego!

NeroTFP [ Kolejorz & Barca ]
Najlepszego :)

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
Sto lat !
I niech Twoje uda zachowają doczesny wygląd mimo upływu lat ^^
EwUnIa_kR [ Legend ]
:*

Dj_Mazurski_kartofel_123 [ Pretorianin ]
Szczęść Bożę i najlepszego

Foks!k [ SunShine ]
Stara dupa Z Ciebie promyczku jest :D
Wszystkiego najlepszego, zdrowia Szczęścia, Oraz wiele uśmiechu na twarzy :]
Shoggoth [ CCCP ]
Wszystkiego dobrego :*

Mr.Eko [ Godlike ]
Sto lat !

.Eric Cartman. [ Black Sabbath Army ]
Sto jeden lat!

legrooch [ MPO Squad Member ]
Skarbie, najlepszego! :)
nutkaaa [ Panna B. ]
Najsłodszego Olguś :*

JaSiEk1996 [ Silent Assassin! ]
Zdrowia, szczęścia, mandarynki no i piwa też trzy skrzynki ;)
Wszystkiego NajNajNaj

Przemo_888 [ Life with Louie ]
Najlepszego!

Pl@ski [ Rastaman ]
Wszystkiego najlpszego! ;)

.Albatros [ Konsul ]
100 lat :*

prick [ All of you are DEAD! ]
Wszystkiego najlepszego!

Wiewiórk [ Legend ]
Najlepszego ;]

Ciekawy Fryzjer_ [ Pretorianin ]
Pjona !

maviozo [ Man with a movie camera ]
Oby Ci się!
I jeszcze tak sylwestrowo trochę->

DJ Pinata [ Subterranean ]
Najlepszego :)

White Dr@gon [ Pretorianin ]
Wszystkiego naj naj najlepszego
kamil2801 [ Everything's Strange ]
No to wszystkiego nojlepszego !!

promyczek303 [ sunshine ]
Wstaje rano i co widzę? :) Jak miło... :)
Dziękuję wszystkim :*
Jak to mówią, następne naście na sto jedenaście :)
stanson --> aż się zaczerwieniłam :D Specjalnie dla mnie? No nie pogadasz... :))))
takie prezenty to moge dostawac - wiec chłopaki - bierzcie przykład! :D

jasonxxx [ Szeryf ]
Wszystkiego najlepszego dla najfajniejszej userki GOL-a od stansona!
W prezencie jedno z moich zdjęć z tajnej kolekcji! :P

|RESPECT| [ Pretorianin ]
Żółwik :).
tauren [ Pretorianin ]
Sto lat, st lat... Albo 1000lat, 1000lat :*

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

huba-uba [ Konsul ]
Wszystkiego najlepszego!

mnichu3001 [ Gienerau ]
Wszystkiego dobrego :)

katrin20 [ Kati ]
Dołączam się do życzeń :))

Axonn77 [ Konsul ]
Erm.. Sto lat?
Najlepszego!
orzinn [ GOD LIKE ]
Bij

malyb89 [ 281-330-8004 ]
Naklepszego! ;)
gromusek [ keep Your secrets ]
Sto lat :)
kubicBSK [ Senator ]
Najlepszego wszystkiego:)
jx [ I am somebody more ]
Sto lat.

Kozi89 [ Legend ]
najlepszego.

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]
Najlepszego!

Mazio [ Mr Offtopic ]
Rośnij duża, okrąglutka!
Paul12 [ Buja ]
Dużo uśmiechu i szczęścia :)
Lukis. [ Poznańska Pyra ]
Dużo uśmiechu :) I zdrówka. STOO LATT :D

Halucyn89 [ Senator ]
Dużo szczęścia pomarańczy niech ci gościu nago tańczy !
Sto Lat !

Stitch001 [ Witcher ]
Wszystkiego Najlepszego, Promi

Flyby [ Outsider ]
..najlepszego promyczku :* ;)
egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]
Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń :)
Stranger. [ Spookhouse ]
Wszystkiego najlepszego :)
sergi__ [ Raphael ]
Najlepszego :)
Freeman992 [ Konsul ]
Najklepszego ;).

mirencjum [ operator kursora ]
Wszystkiego Dobrego!

hordziak [ Konsul ]
Najlepszego Promyczku. 100 Lat. :)

fire [ Spacz ]
Jak wyżej! :)

xanat0s [ Wind of Change ]
Wszystkiego najlepszego :)
legrooch --> Twoja żona czyta czasami GOL-a? Bo chyba powinna :P
I dziwne, że jeszcze zbm i Cainoor się w wątku nie pojawili... Czyżby byli w drodze do Częstochowy?

promyczek303 [ sunshine ]
Jeszcze raz dzięki wszystkim :*
xanat0s --> zbm uprzedził wszystkich i zlozył mi... już wczoraj :)

Mazio [ Mr Offtopic ]
Morbus [ TIR DRIVER ]
65 :D:D::D:D:D
a jak juz ja znajdziesz to daj wspolne zdjecie ;)
/100 lat ! i zdrowka ;) :*

_ramadan_ [ Alkopoligamia ]
a na stole zupa, a na stole zupa, niech mu daje fajna du... :)

Ashaard [ WOLTER ]
Najlepszego :).
@logicznyalek

Vidos [ Legend ]
Wsiocho dobrocho
[65] - haha
logicznyalek [ Konsul ]
O w morde, myslalem ze koles :D

Uno07 [ Legend ]
Wszystkiego Naj... :)

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Logicznyanalek[65]-->Promyczek303 jest kobietą, jakbyś nie zauważył

|LoW|Snajper [ Senator ]
Wszystkiego Najlepszego :*
grish_em_all [ Legend ]
Wsiego co najlepsze :)