GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Urodzinowe życzenia dla Promyczka..303 :)

03.01.2009
09:58
smile
[1]

sugibejbs [ Pretorianin ]

Urodzinowe życzenia dla Promyczka..303 :)

Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam...

Zdrówka i spełnienia marzeń!!


Urodzinowe życzenia dla Promyczka..303 :) - sugibejbs
03.01.2009
09:59
smile
[2]

Deadly.Chancellor [ Konsul ]

Sto lat:)

A teraz polewaj:)

Dasz mi swój numer?

03.01.2009
10:00
smile
[3]

Saul Hudson [ Senator ]

Promyczkowi nie złożę standardowych życzeń o wszach i wielbłądach, a więc wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i spełnienia marzeń!

03.01.2009
10:02
smile
[4]

Kanon [ Befsztyk nie istnieje ]

Zdrówka :)

03.01.2009
10:06
smile
[5]

Punk z Woodstocku [ Dancehall god ! ]

Zdrowia, szczęścia, pomy(ś)lności z okazji urodzin dla Promyczka303 życzy Julek aka. Punk z Woodstocku ; )

03.01.2009
10:08
[6]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Najlepszego!

spoiler start

prawdziwe punki nie składają życzeń promyczkom303
spoiler stop

03.01.2009
10:08
smile
[7]

Selman [ Wings for Marie ]

sto lat

03.01.2009
10:09
smile
[8]

Laios [ Ziom Al ]

Najlepszego !!! :*

Mamy prawie tego samego dnia :D tylko ze ja 29 listopad ;]]]

03.01.2009
10:13
smile
[9]

s1ntex [ Generaďż˝ ]

Wszystkiego dobrego ;*

03.01.2009
10:16
smile
[10]

Lethos [ Cyborg ]

Sto lat!

03.01.2009
10:18
[11]

Fear2 [ Konsul ]

Niby tylko promyczek, a naprawdę słońce tego forum ;). Najlepszego!

03.01.2009
10:18
smile
[12]

NeroTFP [ Kolejorz & Barca ]

Najlepszego :)

03.01.2009
10:20
smile
[13]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

Sto lat !

I niech Twoje uda zachowają doczesny wygląd mimo upływu lat ^^

03.01.2009
10:22
[14]

EwUnIa_kR [ Legend ]

:*

03.01.2009
10:25
smile
[15]

Dj_Mazurski_kartofel_123 [ Pretorianin ]

Szczęść Bożę i najlepszego

03.01.2009
10:45
smile
[16]

Foks!k [ SunShine ]

Stara dupa Z Ciebie promyczku jest :D


Wszystkiego najlepszego, zdrowia Szczęścia, Oraz wiele uśmiechu na twarzy :]

03.01.2009
10:58
[17]

Shoggoth [ CCCP ]

Wszystkiego dobrego :*

03.01.2009
10:59
smile
[18]

Mr.Eko [ Godlike ]

Sto lat !

03.01.2009
11:01
smile
[19]

.Eric Cartman. [ Black Sabbath Army ]

Sto jeden lat!

03.01.2009
11:03
smile
[20]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Skarbie, najlepszego! :)

03.01.2009
11:06
[21]

nutkaaa [ Panna B. ]

Najsłodszego Olguś :*

03.01.2009
11:08
smile
[22]

JaSiEk1996 [ Silent Assassin! ]

Zdrowia, szczęścia, mandarynki no i piwa też trzy skrzynki ;)

Wszystkiego NajNajNaj

03.01.2009
11:09
smile
[23]

Przemo_888 [ Life with Louie ]

Najlepszego!

03.01.2009
11:14
smile
[24]

Pl@ski [ Rastaman ]

Wszystkiego najlpszego! ;)

03.01.2009
11:17
smile
[25]

.Albatros [ Konsul ]

100 lat :*

03.01.2009
11:18
smile
[26]

prick [ All of you are DEAD! ]

Wszystkiego najlepszego!

03.01.2009
11:25
smile
[27]

Wiewiórk [ Legend ]

Najlepszego ;]

03.01.2009
11:25
smile
[28]

Ciekawy Fryzjer_ [ Pretorianin ]

Pjona !

03.01.2009
11:29
smile
[29]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Oby Ci się!
I jeszcze tak sylwestrowo trochę->


Urodzinowe życzenia dla Promyczka..303 :) - maviozo
03.01.2009
11:29
smile
[30]

DJ Pinata [ Subterranean ]

Najlepszego :)

03.01.2009
11:32
smile
[31]

White Dr@gon [ Pretorianin ]

Wszystkiego naj naj najlepszego

03.01.2009
11:32
[32]

kamil2801 [ Everything's Strange ]

No to wszystkiego nojlepszego !!

03.01.2009
11:34
smile
[33]

promyczek303 [ sunshine ]

Wstaje rano i co widzę? :) Jak miło... :)

Dziękuję wszystkim :*

Jak to mówią, następne naście na sto jedenaście :)

stanson --> aż się zaczerwieniłam :D Specjalnie dla mnie? No nie pogadasz... :))))

takie prezenty to moge dostawac - wiec chłopaki - bierzcie przykład! :D


Urodzinowe życzenia dla Promyczka..303 :) - promyczek303
03.01.2009
11:35
smile
[34]

jasonxxx [ Szeryf ]

Wszystkiego najlepszego dla najfajniejszej userki GOL-a od stansona!
W prezencie jedno z moich zdjęć z tajnej kolekcji! :P


Urodzinowe życzenia dla Promyczka..303 :) - jasonxxx
03.01.2009
11:41
smile
[35]

|RESPECT| [ Pretorianin ]

Żółwik :).

03.01.2009
13:46
[36]

tauren [ Pretorianin ]

Sto lat, st lat... Albo 1000lat, 1000lat :*

03.01.2009
13:56
smile
[37]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

03.01.2009
13:59
smile
[38]

huba-uba [ Konsul ]

Wszystkiego najlepszego!

03.01.2009
13:59
smile
[39]

mnichu3001 [ Gienerau ]

Wszystkiego dobrego :)

03.01.2009
14:01
smile
[40]

katrin20 [ Kati ]

Dołączam się do życzeń :))

03.01.2009
14:08
smile
[41]

Axonn77 [ Konsul ]

Erm.. Sto lat?
Najlepszego!

03.01.2009
14:09
[42]

Gaborone [ Pretorianin ]

Wszystkiego naj :D


Urodzinowe życzenia dla Promyczka..303 :) - Gaborone
03.01.2009
14:24
[43]

orzinn [ GOD LIKE ]

Bij

03.01.2009
14:25
smile
[44]

malyb89 [ 281-330-8004 ]

Naklepszego! ;)

03.01.2009
14:25
[45]

gromusek [ keep Your secrets ]

Sto lat :)

03.01.2009
14:26
[46]

kubicBSK [ Senator ]

Najlepszego wszystkiego:)

03.01.2009
14:28
[47]

jx [ I am somebody more ]

Sto lat.

03.01.2009
14:28
smile
[48]

Kozi89 [ Legend ]

najlepszego.

03.01.2009
14:32
smile
[49]

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]

Najlepszego!

03.01.2009
14:37
smile
[50]

Mazio [ Mr Offtopic ]

Rośnij duża, okrąglutka!

03.01.2009
14:39
[51]

Paul12 [ Buja ]

Dużo uśmiechu i szczęścia :)

03.01.2009
14:39
[52]

Lukis. [ Poznańska Pyra ]

Dużo uśmiechu :) I zdrówka. STOO LATT :D

03.01.2009
14:40
smile
[53]

Halucyn89 [ Senator ]

Dużo szczęścia pomarańczy niech ci gościu nago tańczy !
Sto Lat !

03.01.2009
14:42
smile
[54]

Stitch001 [ Witcher ]

Wszystkiego Najlepszego, Promi

03.01.2009
14:48
smile
[55]

Flyby [ Outsider ]

..najlepszego promyczku :* ;)

03.01.2009
14:49
[56]

egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]

Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń :)

03.01.2009
14:52
[57]

Stranger. [ Spookhouse ]

Wszystkiego najlepszego :)

03.01.2009
15:02
[58]

sergi__ [ Raphael ]

Najlepszego :)

03.01.2009
15:13
[59]

Freeman992 [ Konsul ]

Najklepszego ;).

03.01.2009
16:19
smile
[60]

mirencjum [ operator kursora ]

Wszystkiego Dobrego!

03.01.2009
16:30
smile
[61]

hordziak [ Konsul ]

Najlepszego Promyczku. 100 Lat. :)

03.01.2009
16:31
smile
[62]

fire [ Spacz ]

Jak wyżej! :)

03.01.2009
16:34
smile
[63]

xanat0s [ Wind of Change ]

Wszystkiego najlepszego :)

legrooch --> Twoja żona czyta czasami GOL-a? Bo chyba powinna :P

I dziwne, że jeszcze zbm i Cainoor się w wątku nie pojawili... Czyżby byli w drodze do Częstochowy?

03.01.2009
17:06
smile
[64]

promyczek303 [ sunshine ]

Jeszcze raz dzięki wszystkim :*

xanat0s --> zbm uprzedził wszystkich i zlozył mi... już wczoraj :)

03.01.2009
17:07
[65]

logicznyalek [ Konsul ]

100 lat, zebys znalazl jakas fajna panne!


Urodzinowe życzenia dla Promyczka..303 :) - logicznyalek
03.01.2009
17:08
smile
[66]

Mazio [ Mr Offtopic ]

03.01.2009
17:09
[67]

Morbus [ TIR DRIVER ]

65 :D:D::D:D:D



a jak juz ja znajdziesz to daj wspolne zdjecie ;)



/100 lat ! i zdrowka ;) :*

03.01.2009
17:10
smile
[68]

_ramadan_ [ Alkopoligamia ]

a na stole zupa, a na stole zupa, niech mu daje fajna du... :)

03.01.2009
17:11
smile
[69]

Ashaard [ WOLTER ]

Najlepszego :).

@logicznyalek

spoiler start

promyczek303 to kobieta...

spoiler stop

03.01.2009
17:11
smile
[70]

Vidos [ Legend ]

Wsiocho dobrocho

[65] - haha

03.01.2009
17:12
[71]

logicznyalek [ Konsul ]

O w morde, myslalem ze koles :D

03.01.2009
17:12
smile
[72]

Uno07 [ Legend ]

Wszystkiego Naj... :)

03.01.2009
17:40
smile
[73]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Logicznyanalek[65]-->Promyczek303 jest kobietą, jakbyś nie zauważył

03.01.2009
17:44
smile
[74]

|LoW|Snajper [ Senator ]

Wszystkiego Najlepszego :*

03.01.2009
17:50
[75]

grish_em_all [ Legend ]

Wsiego co najlepsze :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.