GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wydruk własnego plakatu przez sieć - gdzie?

03.01.2009
09:09
smile
[1]

Pl@ski [ Rastaman ]

Wydruk własnego plakatu przez sieć - gdzie?

Chciałbym wydrukować sobie swój własny projekt plakatu. Kiedyś natknąłem się na stronę, która oferowała taką możliwość - wysyłało się do nich plik, płaciło, a plakat przychodził kurierem... Teraz jednak nie mogę nic takiego znaleźć - jedynie firmy oferujące profesjonalny wydruk wielkoformatowy - reklamy, bannery itd...
Ktoś z was kojarzy może jakąś witrynę, na której byłaby taka możliwość? :)

03.01.2009
10:52
smile
[2]

Pl@ski [ Rastaman ]

UP?

03.01.2009
10:54
[3]

Hiacynt [ Konsul ]

A co jest zlego w profesjonalnych firmach?

03.01.2009
10:56
[4]

s1ntex [ Generaďż˝ ]

Zlukaj fotojoker.pl, nie jestem pewien, ale chyba tam można. :)

03.01.2009
11:01
[5]

Pl@ski [ Rastaman ]

Hiacynt -> Chodzi o to, że oferują oni materiały reklamowe w ilościach hurtowych, a nie pojedyncze plakaty.

s1ntex -> Znajduję tam tylko foto-gadżety, plakatów nie widzę...

03.01.2009
11:06
[6]

Hiacynt [ Konsul ]

Plaski: absolutnie nie.

My zamawiamy pojedyncze rzeczy, np jeden banner czy jedna nalepke i nam zawsze drukuja to co chcemy w takiej ilosci w jakiej chcemy. Co najwyzej policza Cie za 1 m2, ale to koszt rzedu 25 zl. Tyle placimy za druk m2 na naklejce.

03.01.2009
11:06
[7]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Może poszukaj fotografa z ploterem???

EDIT: - poprzeglądaj, powysyłaj pytania o pojedyncze wydruki, napewno coś znajdziesz

03.01.2009
11:15
[8]

Hiacynt [ Konsul ]



Polecam ta drukarnie, my tam drukujemy i jestesmy bardzo zadowoleni z jakosci, cen i szybkosci :) Wlasnie przy okazji kolejne zamowienie im wysylam :)

Spokojnie wydrukuja Ci jeden plakat

03.01.2009
11:30
smile
[9]

Karl_o [ maniaC ]

Ja tez korzystalem z uslug tej firmy, ktora podal Ci Hiacynt i przyznam, ze robia to calkiem dobrze, takze spokojnie mozsz skorzystac z ich uslug ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.