Umbraka [ Legionista ]
Jak usunąć plik którego.... nie ma ?
A więc. Już od jakiegoś czasu mam na komputerze plik którego nie mogę usunąć, pisze że ma 0 kb. Wczoraj robiłem taki generalny porządek na kompie i własnie chciałem go usunąc. Próbowałem już programami: Totalcmd, Killbox i Unlocker i nie dało się. Format nie wchodzi w grę. Nie pytajcie czy mi to przeszkadza, pomóżcie : <
Jak chcę to usunąć to pojawia się takie coś:
[IMG][/IMG]
N2 [ negroz ]
W programie Odkurzacz jest fajne narzędzie do usuwania takich, twardych sztuk.
Innym pomysłem może być wyeliminowanie pliku poprzez konsole i/lub w trybie awaryjnym.
Umbraka [ Legionista ]
Hmm... program Odkurzacz mam już od dawna i nie widziałem tam takiego "narzędzia" rozjaśnisz mi umysł ? ;
N2 [ negroz ]
start - programy - odkurzacz - moduły - usuwanie zablokowanych plików
Mazio [ Mr Offtopic ]
wpisz nazwę pliku w googla - znalazłem kiedyś dokładny opis jak to zrobić

Umbraka [ Legionista ]
N2 - Włączyłem to i jak zaznaczam ten plik to wogóle się go nie dodaje do listy plików które mają być usunięte... co to za cholerny plik
N2 [ negroz ]
Jak to nie dodaje do listy? Jesteś pewny że dobrze robisz ta czynność? Klikasz na Plusik zielony na górze, wybierasz 'dodaj plik lub pliki z folderu', wybierasz plik po czym klikasz na 'otwórz', plik pojawia sie na liście, klikasz na 'rozpocznij usuwanie używanych plików'
Po wybraniu co się pokazuje? screen może?
Zobacz co go blokuje
Umbraka [ Legionista ]
No robię tak jak napisałeś. Klikam ten plusik zaznaczam ten plik który chcę usunąć i nie pojawia się na tej liście plików do usunięcia...
tauren [ Pretorianin ]
a może najpierw znajdź ten plik w menedzerze zadań Windows i wyłącz go a potem dopiero skasuj. Nie wiem czy to zadziała, ale spróbuj
maviozo [ Man with a movie camera ]
Unlocker spróbuj. Albo eraser.
Ewentualnie jeszcze Total Commander może pomóc.
Darth Wiader [ Centurion ]
Poczytaj, może pomoże. Też miałem podobny problem i chwilę się z tym bawiłem, ale jakoś w końcu się udało. Nie pamiętam dokładnie jak, ale wiem, że z pomocą Total Commander'a.
Karl_o [ maniaC ]
a probowales, np.uruchomicsystem w trybie awaryjnym i wtedy usunac plik? Mi to czasami pomagalo...
mycha921 [ Invisible ]
Niemal 99% gwarantuje Ci, jeśli podłączysz dysk do innego kompa i z poziomu innego windowsa z innego dysku usuniesz tak po prostu.
Umbraka [ Legionista ]
@maviozo - Unlockerem już próbowałem, totalcmd też.
Spróbuję w trybie awaryjnym.
DJ Pinata [ Subterranean ]
Kiedyś z vixy.net coś ściągnąłem, chciałem usunąć to eraser się zawieszał :D
Jakoś za 5 razem Total Commander sobie poradził.
Jay_24 [ Centurion ]
Zrób cos takiego:
1.Stwórz nowy katalog (folder)
2.Przenies plik do niego
3.Zresetuj komputer
4.Usuń ten katalog (Shift + delete) - tylko nie otwieraj tego katalogu po resecie
Umbraka [ Legionista ]
Zrobiłem dokładnie tak jak napisałeś, nie otwierałem go po resecie i też się nieda usunąć ;/