GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak usunąć plik którego.... nie ma ?

03.01.2009
02:21
[1]

Umbraka [ Legionista ]

Jak usunąć plik którego.... nie ma ?

A więc. Już od jakiegoś czasu mam na komputerze plik którego nie mogę usunąć, pisze że ma 0 kb. Wczoraj robiłem taki generalny porządek na kompie i własnie chciałem go usunąc. Próbowałem już programami: Totalcmd, Killbox i Unlocker i nie dało się. Format nie wchodzi w grę. Nie pytajcie czy mi to przeszkadza, pomóżcie : <
Jak chcę to usunąć to pojawia się takie coś:
[IMG][/IMG]

03.01.2009
02:23
[2]

N2 [ negroz ]

W programie Odkurzacz jest fajne narzędzie do usuwania takich, twardych sztuk.
Innym pomysłem może być wyeliminowanie pliku poprzez konsole i/lub w trybie awaryjnym.

03.01.2009
02:29
[3]

Umbraka [ Legionista ]

Hmm... program Odkurzacz mam już od dawna i nie widziałem tam takiego "narzędzia" rozjaśnisz mi umysł ? ;›

03.01.2009
02:33
[4]

N2 [ negroz ]

start - programy - odkurzacz - moduły - usuwanie zablokowanych plików

03.01.2009
02:35
[5]

Mazio [ Mr Offtopic ]

wpisz nazwę pliku w googla - znalazłem kiedyś dokładny opis jak to zrobić

03.01.2009
02:44
smile
[6]

Umbraka [ Legionista ]

N2 - Włączyłem to i jak zaznaczam ten plik to wogóle się go nie dodaje do listy plików które mają być usunięte... co to za cholerny plik

03.01.2009
02:52
[7]

N2 [ negroz ]

Jak to nie dodaje do listy? Jesteś pewny że dobrze robisz ta czynność? Klikasz na Plusik zielony na górze, wybierasz 'dodaj plik lub pliki z folderu', wybierasz plik po czym klikasz na 'otwórz', plik pojawia sie na liście, klikasz na 'rozpocznij usuwanie używanych plików'
Po wybraniu co się pokazuje? screen może?

Zobacz co go blokuje

03.01.2009
11:37
[8]

Umbraka [ Legionista ]

No robię tak jak napisałeś. Klikam ten plusik zaznaczam ten plik który chcę usunąć i nie pojawia się na tej liście plików do usunięcia...

03.01.2009
11:41
[9]

tauren [ Pretorianin ]

a może najpierw znajdź ten plik w menedzerze zadań Windows i wyłącz go a potem dopiero skasuj. Nie wiem czy to zadziała, ale spróbuj

03.01.2009
11:43
[10]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Unlocker spróbuj. Albo eraser.

Ewentualnie jeszcze Total Commander może pomóc.

03.01.2009
11:46
[11]

Darth Wiader [ Centurion ]



Poczytaj, może pomoże. Też miałem podobny problem i chwilę się z tym bawiłem, ale jakoś w końcu się udało. Nie pamiętam dokładnie jak, ale wiem, że z pomocą Total Commander'a.

03.01.2009
11:51
[12]

Karl_o [ maniaC ]

a probowales, np.uruchomicsystem w trybie awaryjnym i wtedy usunac plik? Mi to czasami pomagalo...

03.01.2009
12:27
[13]

mycha921 [ Invisible ]

Niemal 99% gwarantuje Ci, jeśli podłączysz dysk do innego kompa i z poziomu innego windowsa z innego dysku usuniesz tak po prostu.

03.01.2009
12:29
[14]

Umbraka [ Legionista ]

@maviozo - Unlockerem już próbowałem, totalcmd też.
Spróbuję w trybie awaryjnym.

03.01.2009
12:33
[15]

DJ Pinata [ Subterranean ]

Kiedyś z vixy.net coś ściągnąłem, chciałem usunąć to eraser się zawieszał :D
Jakoś za 5 razem Total Commander sobie poradził.

03.01.2009
12:37
[16]

Jay_24 [ Centurion ]

Zrób cos takiego:

1.Stwórz nowy katalog (folder)
2.Przenies plik do niego
3.Zresetuj komputer
4.Usuń ten katalog (Shift + delete) - tylko nie otwieraj tego katalogu po resecie

03.01.2009
13:30
[17]

Umbraka [ Legionista ]

Zrobiłem dokładnie tak jak napisałeś, nie otwierałem go po resecie i też się nieda usunąć ;/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.