GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ARkham Horror....

03.01.2009
01:56
[1]

eT x BanDzaii [ Konsul ]

ARkham Horror....

Zastanawiam sie nad zakupem tej gry i bardzo prosze o jakies opinie kogos kto w to gral czy warto? cos o samej rozgrywce? i wszelkie info co moze mnie zaciekawic(tak tak wiem poczytaj sobie recenzje,poczytalem teraz prosze Was o pomoc)....jestem dosc wybredny jezeli chodzi o takie gry ale magia tego swiata zawsze mnie przyciągala...

03.01.2009
12:42
[2]

eT x BanDzaii [ Konsul ]

up...

03.01.2009
12:44
[3]

Niob [ Konsul ]

Mnie się bardzo podoba, chociaż muszę przyznać że po graniu w to nonstop przez 2 tygodnie miałem dość :P Aczkolwiek zakup dodatków znów sprawił że jest przyjemność z grania :) Jak tylko ma się jakąś grupkę ludzi z którymi można w to pograć (4-5 osób optymalnie) to warto

03.01.2009
12:51
smile
[4]

Kanon [ Befsztyk nie istnieje ]

Wygląda ciekawie :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.