eT x BanDzaii [ Konsul ]
ARkham Horror....
Zastanawiam sie nad zakupem tej gry i bardzo prosze o jakies opinie kogos kto w to gral czy warto? cos o samej rozgrywce? i wszelkie info co moze mnie zaciekawic(tak tak wiem poczytaj sobie recenzje,poczytalem teraz prosze Was o pomoc)....jestem dosc wybredny jezeli chodzi o takie gry ale magia tego swiata zawsze mnie przyciągala...
eT x BanDzaii [ Konsul ]
up...
Niob [ Konsul ]
Mnie się bardzo podoba, chociaż muszę przyznać że po graniu w to nonstop przez 2 tygodnie miałem dość :P Aczkolwiek zakup dodatków znów sprawił że jest przyjemność z grania :) Jak tylko ma się jakąś grupkę ludzi z którymi można w to pograć (4-5 osób optymalnie) to warto

Kanon [ Befsztyk nie istnieje ]
Wygląda ciekawie :)