GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Narty czy snowboard.?

03.01.2009
01:52
smile
[1]

hordziak [ Konsul ]

Narty czy snowboard.?

Ja osobiście wole narty. Ale, na snowbordzie jeszcze nie próbowałem, wiec nie mam co wywyższać nart.

A wy, co wolicie ?

03.01.2009
01:54
smile
[2]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Jeśli ktoś powie, że ten wątek to przeze mnie, to pozdrawiam go z mojego głębokiego poważania.

03.01.2009
01:54
[3]

Yaper [ GłoDOmoR ]

snowboard

03.01.2009
01:54
[4]

fire [ Spacz ]

Wole snowboard, choć nie jeździłem ani na tym, ani na tym. Po prostu wolałbym pozjeżdżać na snowboardzie.

03.01.2009
01:55
smile
[5]

Mazio [ Mr Offtopic ]

Narty. Nie ma nic lepszego niż dwa ślady otaczające choinkę.

03.01.2009
01:55
smile
[6]

hordziak [ Konsul ]

mav- czemu przez Ciebie ? :|

03.01.2009
01:55
[7]

Sorcerer [ Konsul ]

Narty, zdecydowanie.
Po prostu ten środek lokomocji po stokroć bardziej nadaje się do zjeżdżania. Snowboard wydaje się być wylansowany na siłę. Że już nie wspomnę o tym, że Snowboard rozwala stoki (które przeważnie są łączone) zgarniając śnieg i tworząc przebłyski trawy/lodu, ale tak naprawdę najbardziej wkurzają mnie pseudolansiarze, którzy za wszelką cenę chcą być modni. Otóż jazda na snowboardzie wymaga pewnych umiejętności i sprawności fizycznej, natomiast 3/4 tych lansiarskich łamag stanowi jedynie zagrożenie dla zdrowia i życia na stoku - i to nie tylko swojego.

Żeby nie było - dość dobrze jeżdżę i na tym i na tym, choć od paru lat wyłącznie narty - więcej radości.

03.01.2009
01:56
[8]

Mrooczny [ Chor��y ]

Narty... Snowbord zbyt ziomalski jak na mnie :/

03.01.2009
01:57
smile
[9]

Paradox [ Loon ABO mode ]

maviozo, człowieku, ogarnij się, wykup sobie reklamę w tv albo na palacu kultury jesli chcesz byc na jezykach, to nie jest temat o tobie
nie mozesz zniesc, ze ostatnio jest o tobie mniej glosno, to zlikwidowales statystyki, zeby wszyscy pisali jaki jestes fajny i blagali o ich przywrocenie?

prosze cie, jestes coraz bardziej zalosny, juz nie moge na to patrzec...


narty

03.01.2009
01:58
[10]

szarzasty [ Mork ]

kiedyś jeździłem na nartach- niezbyt mi szło więc przerzuciłem się na jednoślad- jako że kontrolować trzeba jedną dechę nie dwie to i dwukrotnie łatwiej się nauczyć :) narty są zdecydowanie bardzie true ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :) do tego snowboard jest dresiarski i dla true metala jeździć na takim czymś to obciach

03.01.2009
02:02
smile
[11]

Mazio [ Mr Offtopic ]

Jest! W końcu wrócił ulubieniec tłumów! Loon aka Paradox. Jedyny, który nie napisał jeszcze niczego z sensem przez prawie trzy tysiące postów. Mój ulubieniec. Pogromca. Brrrrrr! Chcesz lizaka o smaku clerasilu? :*

03.01.2009
02:04
smile
[12]

Sorcerer [ Konsul ]

Czyzby w clerasilu nie bylo ani grama etanolu, ze jeszcze sie cos u ciebie ostalo, Mazio "pijaku"?

03.01.2009
02:05
smile
[13]

Mazio [ Mr Offtopic ]

Nie piję odkąd zacząłem być wielbłądem

03.01.2009
02:06
smile
[14]

maviozo [ Man with a movie camera ]

I poucza mnie osoba, która na pytanie kobieta/mężczyzna wpisuje loon.

03.01.2009
02:06
[15]

szarzasty [ Mork ]

ja chce, nigdy nie jadłem - daj mejla (albo napisz) to się zgadamy co do adresu na jaki wysłać

i pytanko do Hordziaka- po cholerę dajesz kropkę przed znakiem zapytania?

03.01.2009
02:07
smile
[16]

Paradox [ Loon ABO mode ]

I poucza mnie osoba, która na pytanie kobieta/mężczyzna wpisuje loon.
Bo w końcu statystki maviozo są ważne dla całego społeczeństwa, zatwierdzone przez konstytucje i jak się nie wpisuje serio, to biorą do więzienia.

I nie pouczam, tylko z towarzyszacym uczuciem zażenowania obśmiewam.

03.01.2009
02:42
smile
[17]

rogalinho [ God's Son ]

[4] ja tak samo

03.01.2009
03:34
[18]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

Zdecydowanie narty.

03.01.2009
03:40
[19]

Mazio [ Mr Offtopic ]

Golisz się również z towarzyszącym uczuciem zażenowania? Fizys nie jest najważniejsza - ważne by zarost nie wyrastał wprost z mózgu.

03.01.2009
03:46
[20]

r_ADM [ Generaďż˝ ]

Nie wiem co lepsze bo na desce nie jezdzilem, ale pelna zgoda z Sorcererem. W Polsce na stokach, 8/10 na snowboardzistow jedyne co umie to zsuwac sie ze stoku, przez co niszcza i tak marne trasy.

03.01.2009
04:19
smile
[21]

dziecko neostrady xP [ Milk Makes Electricity ]

jezdzilem tylko na nartach pare lat temu i mi sie podobalo ale sprobowalbym tez snowboard

03.01.2009
11:43
[22]

hordziak [ Konsul ]

szarzasty - Z przyzwyczajenia. Głupi nawyk. :/ Musze sie tego oduczyć.

03.01.2009
11:47
[23]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Lubie to i to, wole snowboard... Na nartach jeździłem 6 lat, potem deska, i nie mam zamiaru wracać.

1. Freeride
2. Freeride
3. hopki, rurki, itp :D

Ale w przeciwieństwie do wielu snowboardzistów nie mam nic ani do nart, ani do narciarzy :)

03.01.2009
11:51
[24]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Narty.

Swoją drogą, to nie wiem jak to jest, że ludzie lubią ten snowboard. Przyznaje, że nigdy nie spróbowałem, więc być może po części to właśnie tutaj leży klucz do rozwiązanie tej tajemnicy. Ale jedno co mnie zawsze ujmuje, to fakt, że na stoku mało kto potrafi na tym snowboardzie rzeczywiście jeździć. Dziewięćdziesiąt dziewięć procent zsuwa się w dół, przy czym tylko jeden jedzie na krawędziach. Może po prostu jestem ignorantem i nie wiem jaka jest technika jazdy na tym czymś, nie mniej, ciągle mnie to zastanawiało.

03.01.2009
11:56
[25]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Fotka ze zjazdu w szwajcarskim belalp - jakość słaba, bo brat robił z daleka zwykłym kompaktem, ale pamiątka jest :)

Wierzcie mi - nie ma nic lepszego niż jazda po dziewiczych zboczach :)


Narty czy snowboard.? - Loczek
03.01.2009
11:56
[26]

Whatson [ Konsul ]

Próbowałem i na tym i na tym... Zdecydowanie narty.

03.01.2009
11:57
smile
[27]

Loczek [ El Loco Boracho ]

zbliżenie


Narty czy snowboard.? - Loczek
03.01.2009
11:58
smile
[28]

beowulff [ Legend ]

Tylko narty...
Frajda, styl wolnosc....
A snowboard, dupa na sniegu...
:)

03.01.2009
11:59
[29]

jx [ I am somebody more ]

snowboard

03.01.2009
12:30
[30]

Trael [ Mr. Overkill ]

natomiast 3/4 tych lansiarskich łamag stanowi jedynie zagrożenie dla zdrowia i życia na stoku - i to nie tylko swojego.

Ale jedno co mnie zawsze ujmuje, to fakt, że na stoku mało kto potrafi na tym snowboardzie rzeczywiście jeździć. Dziewięćdziesiąt dziewięć procent zsuwa się w dół, przy czym tylko jeden jedzie na krawędziach.

Panowie jakieś źródła, badania, statystyki na ten temat? Bo jak na razie to za przeproszeniem zwykłe pierdolenie jest, które mija się z prawdą.

03.01.2009
13:09
[31]

ch00dy [ Konsul ]

hehe ja mam jheden dowod:D:D
w zeszlym roku bylem w Witowie kolo Chocholowa na bailej szkole:D
jade sobie kulturalnie...prawie rownolegle z nachyleniem smigam na krawedzi...bach...zacmienie...gwiadzdki...patrze a od tylu jakas dziewczyna na desce mi przyjedwabila ze az nei wiedzialem dzie jest gora stoku a gdzie dol...

03.01.2009
13:15
[32]

Loczek [ El Loco Boracho ]

ch00dy: to ja moge podać podobny dowód na "ułomność narciarzy" (w cudzysłowiu, bo wiem że idioci znajdą sie wszędzie - czy to narciarze, czy snowboardzisci)

Otóż jechaliśmy sobie ze znajomymi czarną trasą 3 lata temu w Spindlerovym młynie. Trasa była dosyc długa, ale postanowiliśmy sobie zrobić mały wyścig z czasem i zjeżdzaliśmy bez zatrzymania z niemałą prędkością, naturalnie zachowując przy tym należytą ostrożność.

Jakież było moje zdziwienie kiedy, tuż pod skapą (czyt górką za którą nic nie widać) stała sobie najlepsze na środku stoku baba na nartach (niemka jak sie okazało). Dostała dosyć solidnie deską po nogach, nie dam głowy czy czegoś nie złamała, wprawdzie podszedłem do niej, ale jacyś czesi wzywali pomoc i wszyscy przyznali że to nie moja wina więc sobie pojechałem :P

03.01.2009
13:18
[33]

Trael [ Mr. Overkill ]

ch00dy ---> A jak byłem przed świętami pojeździć to zarobiłem po żebrach kijkiem od jakiegoś miłośnika "żywego slalomu". Byłem też świadkiem innych wypadków. Jednak nie piszę, że 3/4 narciarzy to chamy a 99% ślizga się w dół stoku...

03.01.2009
13:19
smile
[34]

X@Vier455 [ Generaďż˝ ]

snowboard

03.01.2009
13:20
smile
[35]

Gaborone [ Pretorianin ]

sanki :D


Narty czy snowboard.? - Gaborone
03.01.2009
13:20
smile
[36]

Mofis [ v'C GoQ ]

JA wole Narty:)
Od Czterech Lat Śmigam na nartach, co roku ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.