GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie som motywy na windowsa xp prosze o linki

03.01.2009
01:41
[1]

daro_1994 [ Legionista ]

Jakie som motywy na windowsa xp prosze o linki

Jakie som motywy na windowsa xp prosze o linki

03.01.2009
01:47
[2]

50Centt [ Paradise City ]

Som - waluta (jednostka monetarna) Kirgistanu. Kod walutowy wg ISO 4217: KGS. Została wprowadzona 10 maja 1993 zastępując ruble w stosunku 1som = 200 rubli. 1 som dzieli się na 100 tyin.

03.01.2009
02:16
[3]

Kacik [ Konsul ]

Fifti sentt. To co nasałeś jest genialne. Nigdy nie widziałem tak wyrafinowanej riposty na błąd orograficzny ;)

A co do tematu to w googlach wpisz skórki windows xp.

03.01.2009
02:18
[4]

50Centt [ Paradise City ]

Wikipedia i gotowe :P

03.01.2009
02:54
smile
[5]

Kubcyś! [ Pretorianin ]

Taaaa wikipedia :) Bylem z tym pierwszy ^^ https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8562451

03.01.2009
02:58
smile
[6]

rogalinho [ God's Son ]

Ale pomysł dobry...

03.01.2009
03:03
smile
[7]

SpaceCowboy [ Jenerał ]

Mam na zmiane Zune Style (czarny, pomarańczowe podświetlenia
), media center style (niebieski). Oba zajebiaszcze.

03.01.2009
06:59
[8]

pr0_gamer [ Konsul ]

03.01.2009
08:45
smile
[9]

faust7 [ Konsul ]

Jaki koleś!...Daro...zainstaluj FF - on automatycznie pokazuje błędy...bo ty jesteś jakby...ze ciebie to nie razi...ta twoja głupota...

Edit: Też czasami robię błędy ortograficzne ale nie takie i je poprawiam...

03.01.2009
08:52
[10]

Tommi94 [ Junior ]

50 Cent - wyrazy uznania, muszę sobie to zapamiętać. :D:D

A co do pytania... Poczytaj sobie:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.