GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Za co lubicie poszczególne osoby na golu?

03.01.2009
01:03
[1]

logicznyalek [ Konsul ]

Za co lubicie poszczególne osoby na golu?

Na przykład ja lubie Mazio za otwartość na świat, dobry humor i wspaniałe przepisy na potrawy dla dwojga.

03.01.2009
01:08
smile
[2]

Sorcerer [ Konsul ]

Nieszczególnie przywiązuję się do osób na golu, zresztą to tylko internetowa znajomość, o ile w ogóle można to nazwać znajomością... Często się to zmienia, ale tak po krótce lubię Yoghruta i Deepdelvera za podlane sarkazmem poczucie humoru, Tomazziego, Jj'a i NevGravediggera za prezentowane opinie, lubię też Megerę_, która wprawdzie robi z siebie naczelnego psychologa i supernianię tego forum, ale w gruncie rzeczy jest sympatyczna. Pewnie o wielu osobach zapomniałem, ale reszta jest mi obojętna.

03.01.2009
01:11
[3]

Mazio [ Mr Offtopic ]

Lubię Was wszystkich. Jest jednak jeden gostek, który zawsze ujmował mnie inteligencją oraz klasą. Żałuję, że jedynie obserwuje nas z dala. Jego ksywka to Angelord. Wszystkich pozostałych z nielicznymi wyjątkami traktuję jak wielką rodzinę. Nie zawsze muszę odwiedzać, ale coś nas łączy.

03.01.2009
01:18
smile
[4]

kamil2801 [ Everything's Strange ]

Lubie prawie wszystkich :PP ale moim ulubionym uzytkownikiem jest erton2 . Szanuje go za pelne oryginalnosci i wdzieku posty :D

03.01.2009
01:22
[5]

Eric 111 [ Legionista ]

Nie chce mi sie juz teraz pisac bo byloby tego moc ;p Rano uzupelnie ;)

03.01.2009
01:27
[6]

Megera_ [ Konsul ]

Eeeej, emo wątki i kółka wzajemnej adoracji to był mój patent!

Nie lepiej stworzyć jakąś hatelistę? Coś mi się kiedyś obiło, że Yoghurt (którego oczywiście uwielbiam i uważam za swojego guru, bo każda kobieta na tym forum tak musi) jedną tworzy, ale pewnie jego jednorożcowy penis okaże się za mały i nie będzie miał odwagi opublikować.

Sorcerer, łał, dzięki ^^ Superniania brzmi fajnie. :]

03.01.2009
11:06
[7]

Jedziemy do Gęstochowy [ Racjonalista ]

Ja najbardziej lubię userów:

halfmaniaca ---- za posty o zjawiskach paranormalnych.

endemic thought ------ jw.

ppatt1 -------- za posty o II WŚ.

a także wszystkich fanów Wiedźmina czyli mistrzagrzegorza,JanP_ i innych.

03.01.2009
11:12
smile
[8]

ch18 [ ZIP Skład ]

Mirencjuma za to ze zawsze pomoze i jest z mojego miasta

03.01.2009
11:14
smile
[9]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Nutke: za to jak tańczy :D
Lukisa: za lokalny patriotyzm (czasami przesadzony, ale swój to swój :D)
Albatros, Pikuś, Anen: dobrzy kompani do picia i śpiewania na karaoke

03.01.2009
11:15
[10]

Lethos [ Cyborg ]

Luie wszystkich, oprócz Vitoocky i AmbitnyUser, alo oni dostali już bana.

03.01.2009
11:16
smile
[11]

DJ Pinata [ Subterranean ]

Nie wiem, chyba wszystkich was lubię.

03.01.2009
11:17
smile
[12]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Fiesta i Dębczak - dużo informacji na temat wychowania seksualnego można od nich uzyskać.
No i oczywiście pan z sygnaturki - ADEK24 - widać, gdzie jest dno głupoty :)

03.01.2009
11:18
[13]

Konrad Wallenrod [ Pretorianin ]

Przepraszam ale musiałem stworzyć taki wątek. Wszystkie wyżej wymienione konta są na sprzedaż

Erton

03.01.2009
11:27
[14]

Ciekawy Fryzjer_ [ Pretorianin ]

Ja lubię yy chyba wszystkich z wątków 'Hip Hop - Spokojne rozmowy', 'WesołKraczma', 'Rymujemy'. Chociaż ten ostatni wątek już upadł :(

Niektórzy też są spoko i ogólnie pjona :D

03.01.2009
11:28
[15]

erton G [ Centurion ]

Konrad Wallenrod tak? a za cóż?

03.01.2009
11:30
smile
[16]

Konrad Wallenrod [ Pretorianin ]

Miałem nie pisać sam do siebie

03.01.2009
11:41
smile
[17]

Adamek_22 [ Pretorianin ]

zagorzałych deviantów i mistrzów samogwałtu sie tutaj nie ceni

03.01.2009
11:44
smile
[18]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Administrację!

03.01.2009
12:04
[19]

orzinn [ GOD LIKE ]

Ja nie lubię nikogo bo mają NO LIFE 24/7

03.01.2009
12:05
smile
[20]

mackof [ Prypiat ]

Cześka_Alcatraza za zabawne i niegłupie komentarze w wątku "Piłka Nożna"
I wszystkich innych prócz spamerów, przykrych dzieci i polskich, męskich azjatek.

spoiler start
tj. Blizzman
spoiler stop

03.01.2009
12:12
smile
[21]

DeathComander [ Centurion ]

dudka, Szymon (zbanowany dudka),dudka (zbanowany szymon) oraz Saul Hudson :) dlaczego? bo nie spamują, często mieli śmieszne posty (dotyczy się dudki z powodu bana) i zawsze mnie rozbawiają :P

03.01.2009
12:13
[22]

Mutant z Krainy OZ [ Farben ]

Za wiele osób lubię tutaj, by je wymieniać i uzasadniać swoje "nominacje".

03.01.2009
12:25
[23]

s1ntex [ Generaďż˝ ]

Tak jak Mutant, ale lubię Cześka za jego komentarza w wątku 'Pilka Nożna'. :)

03.01.2009
12:39
smile
[24]

qLa [ MPO Medic ]

Cale szlachetne grono MPO

03.01.2009
12:39
[25]

mnichu3001 [ Gienerau ]

Mazio - za wspaniałe wierszyki. :) Rządzisz, stary! ;)

03.01.2009
12:44
[26]

ppaatt1 [ Trekker ]

hmm
Zdecydowanie całą ekipę z wątku o zjawiskach paranormalnych, a więc Halfmaniac, JdG, Włodzix, mały, ende i wielu innych za ciekawe rozmowy.

Halucyn89 za rozmowy o IIWŚ, także lewy, ALEX, Orl@ndo, Tomasij, caramucho i inni.
Wozu, za obszerną wiedzę o II Wojnie światowej. :)

Maviozo za statystyki itd.
PIL za Giercownika :)



03.01.2009
12:46
smile
[27]

kubomił [ Don't Worry, I'll MANAGE ]

Oczywiśćie maviozo :] Za jego wkład pracy i zaangażowanie na tym forum :)

03.01.2009
12:50
smile
[28]

NeroTFP [ Kolejorz & Barca ]

Loon - za jego "prawnicze" teksty :)

03.01.2009
12:52
smile
[29]

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]

Raczej wszystkich,ale większości nie znam osobiście,więc to czy lubię poszczególne osoby na Golu jest pojęciem względnym :)

03.01.2009
13:04
smile
[30]

Saul Hudson [ Senator ]

Niby to jest forum, zlepek literek a jednak jest parę osób które muszę wyróżnić (zaznaczam, że są to osoby z którymi dość często przebywam na forum lub gg):

Jerryz za dzielenie się doświadczeniami muzycznymi i za specyficzne podejście do GOLa

maviozo za rozmowy w bezsenności

Ewunia za dobre słowo :P (nie ma to jak kobieta dowartościuje chłopaka) :*


Poza tym uwielbiam czytać posty Ninjy, ertona, Paradoxa :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.