logicznyalek [ Konsul ]
Za co lubicie poszczególne osoby na golu?
Na przykład ja lubie Mazio za otwartość na świat, dobry humor i wspaniałe przepisy na potrawy dla dwojga.

Sorcerer [ Konsul ]
Nieszczególnie przywiązuję się do osób na golu, zresztą to tylko internetowa znajomość, o ile w ogóle można to nazwać znajomością... Często się to zmienia, ale tak po krótce lubię Yoghruta i Deepdelvera za podlane sarkazmem poczucie humoru, Tomazziego, Jj'a i NevGravediggera za prezentowane opinie, lubię też Megerę_, która wprawdzie robi z siebie naczelnego psychologa i supernianię tego forum, ale w gruncie rzeczy jest sympatyczna. Pewnie o wielu osobach zapomniałem, ale reszta jest mi obojętna.
Mazio [ Mr Offtopic ]
Lubię Was wszystkich. Jest jednak jeden gostek, który zawsze ujmował mnie inteligencją oraz klasą. Żałuję, że jedynie obserwuje nas z dala. Jego ksywka to Angelord. Wszystkich pozostałych z nielicznymi wyjątkami traktuję jak wielką rodzinę. Nie zawsze muszę odwiedzać, ale coś nas łączy.

kamil2801 [ Everything's Strange ]
Lubie prawie wszystkich :PP ale moim ulubionym uzytkownikiem jest erton2 . Szanuje go za pelne oryginalnosci i wdzieku posty :D
Eric 111 [ Legionista ]
Nie chce mi sie juz teraz pisac bo byloby tego moc ;p Rano uzupelnie ;)
Megera_ [ Konsul ]
Eeeej, emo wątki i kółka wzajemnej adoracji to był mój patent!
Nie lepiej stworzyć jakąś hatelistę? Coś mi się kiedyś obiło, że Yoghurt (którego oczywiście uwielbiam i uważam za swojego guru, bo każda kobieta na tym forum tak musi) jedną tworzy, ale pewnie jego jednorożcowy penis okaże się za mały i nie będzie miał odwagi opublikować.
Sorcerer, łał, dzięki ^^ Superniania brzmi fajnie. :]
Jedziemy do Gęstochowy [ Racjonalista ]
Ja najbardziej lubię userów:
halfmaniaca ---- za posty o zjawiskach paranormalnych.
endemic thought ------ jw.
ppatt1 -------- za posty o II WŚ.
a także wszystkich fanów Wiedźmina czyli mistrzagrzegorza,JanP_ i innych.

ch18 [ ZIP Skład ]
Mirencjuma za to ze zawsze pomoze i jest z mojego miasta

Loczek [ El Loco Boracho ]
Nutke: za to jak tańczy :D
Lukisa: za lokalny patriotyzm (czasami przesadzony, ale swój to swój :D)
Albatros, Pikuś, Anen: dobrzy kompani do picia i śpiewania na karaoke
Lethos [ Cyborg ]
Luie wszystkich, oprócz Vitoocky i AmbitnyUser, alo oni dostali już bana.

DJ Pinata [ Subterranean ]
Nie wiem, chyba wszystkich was lubię.

legrooch [ MPO Squad Member ]
Fiesta i Dębczak - dużo informacji na temat wychowania seksualnego można od nich uzyskać.
No i oczywiście pan z sygnaturki - ADEK24 - widać, gdzie jest dno głupoty :)
Konrad Wallenrod [ Pretorianin ]
Przepraszam ale musiałem stworzyć taki wątek. Wszystkie wyżej wymienione konta są na sprzedaż
Erton
Ciekawy Fryzjer_ [ Pretorianin ]
Ja lubię yy chyba wszystkich z wątków 'Hip Hop - Spokojne rozmowy', 'WesołKraczma', 'Rymujemy'. Chociaż ten ostatni wątek już upadł :(
Niektórzy też są spoko i ogólnie pjona :D
erton G [ Centurion ]
Konrad Wallenrod tak? a za cóż?

Konrad Wallenrod [ Pretorianin ]
Miałem nie pisać sam do siebie

Adamek_22 [ Pretorianin ]
zagorzałych deviantów i mistrzów samogwałtu sie tutaj nie ceni

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Administrację!
orzinn [ GOD LIKE ]
Ja nie lubię nikogo bo mają NO LIFE 24/7

mackof [ Prypiat ]
Cześka_Alcatraza za zabawne i niegłupie komentarze w wątku "Piłka Nożna"
I wszystkich innych prócz spamerów, przykrych dzieci i polskich, męskich azjatek.

DeathComander [ Centurion ]
dudka, Szymon (zbanowany dudka),dudka (zbanowany szymon) oraz Saul Hudson :) dlaczego? bo nie spamują, często mieli śmieszne posty (dotyczy się dudki z powodu bana) i zawsze mnie rozbawiają :P
Mutant z Krainy OZ [ Farben ]
Za wiele osób lubię tutaj, by je wymieniać i uzasadniać swoje "nominacje".
s1ntex [ Generaďż˝ ]
Tak jak Mutant, ale lubię Cześka za jego komentarza w wątku 'Pilka Nożna'. :)

qLa [ MPO Medic ]
Cale szlachetne grono MPO
mnichu3001 [ Gienerau ]
Mazio - za wspaniałe wierszyki. :) Rządzisz, stary! ;)
ppaatt1 [ Trekker ]
hmm
Zdecydowanie całą ekipę z wątku o zjawiskach paranormalnych, a więc Halfmaniac, JdG, Włodzix, mały, ende i wielu innych za ciekawe rozmowy.
Halucyn89 za rozmowy o IIWŚ, także lewy, ALEX, Orl@ndo, Tomasij, caramucho i inni.
Wozu, za obszerną wiedzę o II Wojnie światowej. :)
Maviozo za statystyki itd.
PIL za Giercownika :)

kubomił [ Don't Worry, I'll MANAGE ]
Oczywiśćie maviozo :] Za jego wkład pracy i zaangażowanie na tym forum :)

NeroTFP [ Kolejorz & Barca ]
Loon - za jego "prawnicze" teksty :)

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]
Raczej wszystkich,ale większości nie znam osobiście,więc to czy lubię poszczególne osoby na Golu jest pojęciem względnym :)

Saul Hudson [ Senator ]
Niby to jest forum, zlepek literek a jednak jest parę osób które muszę wyróżnić (zaznaczam, że są to osoby z którymi dość często przebywam na forum lub gg):
Jerryz za dzielenie się doświadczeniami muzycznymi i za specyficzne podejście do GOLa
maviozo za rozmowy w bezsenności
Ewunia za dobre słowo :P (nie ma to jak kobieta dowartościuje chłopaka) :*
Poza tym uwielbiam czytać posty Ninjy, ertona, Paradoxa :P