GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

DIRECT-X 9.0c

03.01.2009
00:10
[1]

Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]

DIRECT-X 9.0c

Mam takie pytanie.
Wgrywam po zainstalowaniu nowych sterow wersje directxa 9.0c
Mam jeszcze plyte z 2006 roku-tam mam instalator.
Jest jakas roznica w wersji directxa z roku 2008 a tego z 2006?
Niby wersja ta sama, ale czy wyszly jakeis fixy?

03.01.2009
00:13
[2]

Pl@ski [ Rastaman ]

DirectX jest regularnie aktualizowany. Jego najnowszą wersję możesz pobrać na przykład stąd:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.