Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]
DIRECT-X 9.0c
Mam takie pytanie.
Wgrywam po zainstalowaniu nowych sterow wersje directxa 9.0c
Mam jeszcze plyte z 2006 roku-tam mam instalator.
Jest jakas roznica w wersji directxa z roku 2008 a tego z 2006?
Niby wersja ta sama, ale czy wyszly jakeis fixy?
Pl@ski [ Rastaman ]
DirectX jest regularnie aktualizowany. Jego najnowszą wersję możesz pobrać na przykład stąd: