GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

S.T.A.L.K.E.R. Oblivion Lost - kłopot z przerabianiem artefaktów w ano...

02.01.2009
15:45
smile
[1]

Johnny Mambo [ Pretorianin ]

S.T.A.L.K.E.R. Oblivion Lost - kłopot z przerabianiem artefaktów w ano...

Przechodziłem już kilka razy ów grę z tym modem jednak ostatnio postanowiłem pobawić się w przerabianie artefaktów. Otóż wg informacji należy wrzucić odpowiednią kombinację artefaktów do odpowiedniej anomalii, odczekać kilka godzin (w zależności od danego artefaktu) po czym powinien nam "wyskoczyć" jakiś lepsze model. Nie wiem ale u mnie to nie działa. Przykłądowo, chcę zrobić artefakt składający się z Meduzy, Kropelki, Kamiennej Krwii oraz Kolca. Wrzucam to do Galarety (te zielone, parzące cholerstwo), czekam 5 godzin i nic. Po wrzuceniu tych artefaktów niby coś tam zaczyna syczeć ale nic. Próbowałem chyba z 10 razy i za każdym razem dupa. Nie wiem, może coś źle robię. Będę wdzięczny za pomoc, instrukcję ;P jak to poprawnie robić.


S.T.A.L.K.E.R. Oblivion Lost - kłopot z przerabianiem artefaktów w ano... - Johnny Mambo
02.01.2009
16:52
[2]

Johnny Mambo [ Pretorianin ]

UP

03.01.2009
09:20
[3]

Johnny Mambo [ Pretorianin ]

UUUPPP

03.01.2009
14:05
[4]

Johnny Mambo [ Pretorianin ]

Ostatni UP
Nikt nic nie wie? Żaden z was nie miał podobnego problemu?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.