GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Instalacja nowego Windowsa

02.01.2009
10:59
smile
[1]

mexx97 [ Pretorianin ]

Instalacja nowego Windowsa

Otóz chciałbym zainstalować nowego windowsa (Vista, Beta 7) i mam pytanie.Czy wszystkie pliki które mam na dysku(gry,muzyka itp.) zostaną?Czy też wszystko zostanie usunięte?
Z góry dzięki za odpowiedź i pzdr !

02.01.2009
11:00
[2]

Łysy Samson [ Bass operator ]

Dysk lub partycja, na której instalujesz system zostaje całkowicie oczyszczona.

02.01.2009
11:00
[3]

Michael_999 [ Achievement Hunter ]

Usuną Ci się tylko te pliki z tego dysku, na którym chcesz zainstalować Windowsa (trzeba ten dysk foramtować podczas instalacji). Reszta plików (jeśli sam ich nie usuniesz) zostanie. Pamiętaj jednak, że po instalacji nowego Windowsa część gier może już nie działać, bowiem niektóre gry podczas instalacji wprowadzają pewne pliki do rejestru. Zaznaczam jednak, że tylko niektóre gry. Muzyka i filmy natomiast nie stanowią problemu i będą działać :)

02.01.2009
11:04
smile
[4]

mexx97 [ Pretorianin ]

OK dzięki za odpowiedź więc z tego co widzę to chyba odpuszcze i poczekam aż kupię lapka i dzięki za odpowiedźi :-)

02.01.2009
11:50
smile
[5]

N2 [ negroz ]

[2][3]
Ale z Was Sherlocki. Możecie mi powiedzieć w jakiej szkole tego uczą? Chętnie bym sie zapisał, aby wzbogacić swoja wiedzę o tak bzdurne informacje.

02.01.2009
12:02
[6]

Łysy Samson [ Bass operator ]

[5]


Partycja na której chcemy mieć system, koniecznie musi być sformatowana

Na ten przykład

02.01.2009
12:04
smile
[7]

N2 [ negroz ]

...co jest nieprawdą.

'pozostaw bieżący system plików bez zmian'

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.