GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Klimatyczny soundtrack potrzebny na gwałt!:)

02.01.2009
10:32
[1]

eT x BanDzaii [ Konsul ]

Klimatyczny soundtrack potrzebny na gwałt!:)

Za pól godziny zjawiają sie u mnie ziomki i planujemy zagrac w planszowego Warcrafta3...kiedys gdzies tam czytalem ze rozrywke tego typu mozna ubarwiac sountrackami o stosownym klimacie( wiadomo przerobimy oczywiscie ten z warcrafta)
ale moze ktos poleci cos bardziej klimatycznego?
i najlepiej cos dluuuugiego zebym co pare minut nie musial zmieniac z youtuba utworów:)

02.01.2009
10:37
smile
[2]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Dargaard - każdy ich album (miód jeśli chodzi o mroczny klimat)

Another World OST
Planescape OST
Revenant OST
Antarctic Journal OST
Avalon OST
Ergo Proxy OST (gorąco polecam)
The Thing OST

02.01.2009
10:48
[3]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Thief: Deadly Shadows (do jakis zamkow, lochow itp.)
Fahrenheit
Neverwinter Nights 2
Wiedzmin

02.01.2009
10:52
[4]

Moby7777 [ Generaďż˝ ]

Na youtube możesz włączyć playlistę i się nie przejmować...

Poza tym koledzy przychodzą na gwałt?? ;>

02.01.2009
10:58
smile
[5]

Grucha [ EXTREME LIFESTYLE CLOTH. ]

Polecam albumy Dead Can Dance.

03.01.2009
01:52
[6]

eT x BanDzaii [ Konsul ]

Sesja sie udala dziekuje Grucha za to co poleciles procz nuty z W3 wlasnie to lecialo;)....
trosze przesadzilismy z zielonym ale coz.....ubarwiło rozgrywke:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.