eT x BanDzaii [ Konsul ]
Klimatyczny soundtrack potrzebny na gwałt!:)
Za pól godziny zjawiają sie u mnie ziomki i planujemy zagrac w planszowego Warcrafta3...kiedys gdzies tam czytalem ze rozrywke tego typu mozna ubarwiac sountrackami o stosownym klimacie( wiadomo przerobimy oczywiscie ten z warcrafta)
ale moze ktos poleci cos bardziej klimatycznego?
i najlepiej cos dluuuugiego zebym co pare minut nie musial zmieniac z youtuba utworów:)

Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Dargaard - każdy ich album (miód jeśli chodzi o mroczny klimat)
Another World OST
Planescape OST
Revenant OST
Antarctic Journal OST
Avalon OST
Ergo Proxy OST (gorąco polecam)
The Thing OST
Orl@ndo [ Blade Runner ]
Thief: Deadly Shadows (do jakis zamkow, lochow itp.)
Fahrenheit
Neverwinter Nights 2
Wiedzmin
Moby7777 [ Generaďż˝ ]
Na youtube możesz włączyć playlistę i się nie przejmować...
Poza tym koledzy przychodzą na gwałt?? ;>

Grucha [ EXTREME LIFESTYLE CLOTH. ]
Polecam albumy Dead Can Dance.
eT x BanDzaii [ Konsul ]
Sesja sie udala dziekuje Grucha za to co poleciles procz nuty z W3 wlasnie to lecialo;)....
trosze przesadzilismy z zielonym ale coz.....ubarwiło rozgrywke:)